Navigácia

Ak si mladý, Tvoj život sa mení najrýchlejšie zo všetkých životných období. Základná škola, stredná škola, vysoká škola, práca…Samé zmeny v priebehu niekoľkých rokov. A to nie je vždy jednoduché. Ale za to je normálne vyhľadať pomoc alebo radu, ktorá Ti vyhovuje.

 

  • Mentoring – potrebuješ parťáka, ktorý si prešiel tým čo ty? Chcel by si počuť ako riešil rôzne situácie on? Chcel by si počuť radu, ktorá ťa môže posunúť? Alebo chceš len parťáka, ktorý s tebou preberie ako sa máš? Stretni sa so svojim mentorom a majte príjemné popoludnie, ráno alebo večer na čaji, džúse alebo na bicykli. (ak máš záujem, prihlásiť sa môžeš tu)

 

  • Koučing – Chcel by si prísť na vlastné riešenia ale nevieš ako na to? Veríš, že nepotrebuješ radu ale len spôsob, ktorým prísť na radu pre seba samého? V tom prípade je tu pre teba koučing, ktorý verí, že najlepšie odpovede sa skrývajú v nás samých. (ak máš záujem, prihlásiť sa môžeš tu)

 

  • IPčkoCítiš sa nešťastný, smutný, osamelý, nemáš energiu alebo zažívaš veci, o ktorých sa ti ťažko hovorí? Ipčko je nonstop internetová poradňa, ktorá ponúka chatovú alebo e-mailovú komunikáciu v anonymite s profesionálnymi psychológmi, ktorý Ti dokážu pomôcť.

 

  • skUbližuje Ti niekto a Ty nevieš ako to zastaviť? Ublížil Ti niekto v minulosti, ale nevieš ako na to zabudnúť? Nikto nemá v žiadnom prípade právo Ti ubližovať! Môže byť náročné v tom byť osamote. Ty nemusíš, na stránke stalosato.sk nájdeš pomoc.