Oznámenia priamo do mobilu!

Zaregistruj sa pre odber SMS!
Odhlásenie
 
 

Mesto Spišská Belá vám ponúka novú bezplatnú SMS službu, vďaka ktorej budete informovaní o najdôležitejších informáciách z diania v meste – pozvánky na kultúrne a športové podujatia v meste, odstávka vody alebo elektriny a iné dôležité informácie.

SMS službu si aktivuje jednoducho priamo na tejto tejto stránke v kolonke nižšie. Do príslušnej kolonky uvediete Vaše meno, číslo mobilného telefónu a po zaškrtnutí, že súhlasíte  so spracovaním osobných údajov za účelom evidencie došlých SMS, kliknete na „Zaregistruj”. V priebehu pár sekúnd obdržíte SMS správu na Vami uvedené telefónne číslo s overovacím kódom. Ten následne zadáte do požadovanej kolonky a kliknete na potvrdiť. Službu si môžete kedykoľvek bezplatne deaktivovať.

Všetky SMS správy, ktoré vďaka tejto službe obdržíte, budú obsahovať len stručné informácie o podujatí alebo ozname. Ak Vás SMS s obsahom zaujme, radi Vás privítame na našej mestskej oficiálnej webovej stránke www.spisskabela.sk, ktorá Vám ponúka aktuálne a čerstvé informácie z diania v Spišskej Belej.

Oznámenia
X