Získali sme 5 tis. EUR na zhotovenie sochy gen. Milana Rastislava Štefánika

Komunálna poisťovňa a.s. Vienna Insurance Group ako obchodný partner mesta Spišská Belá v oblasti poistenia majetku mesta podporí Mesto Spišská Belá finančnou sumou 5 tis. EUR na znovuobnovenie sochy Milana Rastislava Štefánika v Spišskej Belej.  ĎAKUJEME !

Cieľom mesta Spišská Belá a ľudí, ktorí stoja za týmto projektom, je do konca tohto roka osadiť novú sochu Štefánika na plánované miesto, pretože práve v tomto roku si pripomíname 100. výročie vzniku 1. Československej republiky. Ale ešte chýbajú financie potrebné na úhradu celkových nákladov na jej zhotovenie, hoci samotná socha je už zhotovená v ateliéri akad. sochára Petra Kolčáka. Každý, kto by chcel ešte prispieť na tento účel, má možnosť poslať svoj dobrovoľný príspevok na nižšie uvedený transparentný účet.

Aktuálny stav, jednotlivé príspevky a všetky pohyby môžete nájsť na tomto linku: http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5126511765

Číslo transparentného účtu :
Slovenská sporiteľňa: SK 5009 0000 0000 5126 5117 65
Swift kód: GIBASKBX
Kód banky: 0900

Viac informácii o myšlienke znovuosadenia sochy generála Štefánika v Spišskej Belej, ako aj podrobnosti o jej histórii a súčasnosti, nájdete kliknutím na nasledujúci odkaz:

https://spisskabela.sk/mesto/aktuality/socha-stefanika-sa-vracia-do-spisskej-belej-mestske-zastupitelstvo-schvalilo-vyhlasenie-dobrovolnej-zbierky/

ĎAKUJEME !!!!   Štefánik si to zaslúži !

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X