Aktuality
Počet zobrazení 2K

Beľanka zabojovala na Majstrovstvách Slovenska v latinskoamerických tancoch v Poprade

Dňa 26.3.2022 sa v Aréne  konali Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch,  kde naša Radka Britaňáková opäť zabojovala a dostala sa do finále týchto Majstrovstiev Slovenska. Celkovo štartovalo 19 tanečných párov a Radka so svojim tanečným partnerom Slavomírom Nálepkom (Štrba)  v silnej konkurencii  získali krásne 6. finálové miesto.  Bol to prekrásny šampionát,  ktorý  zorganizoval vedúci tanečného klubu Solus Dance Academy Jozef Solus, Poprad.

Rodáčka Radka zo Spišskej Belej v našom meste  pod svojim OZ:  TATRA DANCE Tanečný klub Radky Britaňákovej vedie deti od 6 rokov rovnakým smerom  – k tancu, pohybu a zároveň sa venuje  aj 4-5 ročným deťom  vo všeobecnej športovo-pohybovej príprave detí. Zverenci pod jej vedením vystupujú na kultúrnych podujatiach organizovaných mestom. Pripravuje aj mladomanželov na svoj prvý mladomanželský tanec, maturantov na stužkovú slávnosť. Minulé leto 2021 organizovala športovo letný tábor v mesiacoch júl a august. Radku ako trénerku si deti veľmi obľúbili a o tábor bol veľký záujem. Deti sa v tábore venovali rôznym športovým aktivitám, chodili na výlety, cvičili v prírode, kreslili, maľovali,  robili ručné práce a pod.

Radke želáme do budúcna veľa športových úspechov v jej osobnej kariére  a rovnako aj pri rozvíjaní športových aktivít v meste Spišská Belá.

Tags: 2022
Najnovšie články