Aktuality
Počet zobrazení 590

Strážky CUP 2018 – ženatí proti slobodným

V sobotu 28. júla 2018 sa uskutočnil prvý ročník športovo spoločenskej akcie – organizátormi nazvanej ako Strážky CUP 2018. Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa na futbalovom ihrisku v Strážkach uskutočnil futbalový zápas medzi ženatými a slobodnými Strážanmi. Zápas sa skončil po 90. minútach nerozhodným výsledkom 3:3, avšak po pokutových kopoch vyhrali 10:7 ženatí Strážania, ktorí tak oplatili slobodným minuloročnú prehru.

Ešte pred zápasom organizátori tejto akcie spolu s primátorom mesta Štefanom Bieľakom ocenili dvoch Strážanov – Petra Jacáka a Jána Budzáka za ich celoživotný prínos a podporu futbalu v Strážkach. Počas polčasu sa uskutočnila súťaž v kopaní futbalových 11- tiek žien a víťazkou sa stala Slávka Tetemonteová.

Poďakovanie za zorganizovanie tejto akcie patrí najmä týmto občanom Strážok –  Igorovi Jurskému, Štefanovi Šugarekovi, Paľovi Tetemontemu, Ferovi Gallikovi a ďalším, ako aj sponzorovi akcie – MUDr. Paľovi Slovíkovi.

Ďakujeme aj tým, ktorí si obliekli dres a obuli kopačky a nastúpili na tento zápas, a tiež ženám, ktoré nabrali odvahu a zapojili sa do súťaže v kopaní 11-nástiek, ale aj tým, ktorí prišli ako diváci podporiť toto milé podujatie. Výborná akcia s výbornou náladou pri výbornom podujatí – už len keby Strážanov prišlo viac. Však to organizovali Strážania pre domácich Strážanov. Snáď na budúci rok.