hocico...
AktualitySpišský zemiakarský jarmok
Počet zobrazení 633

Spišský zemiakarský jarmok v obrazoch

Spišský zemiakarský jarmok v Spišskej Belej napísal úspešne už svoju 14. kapitolu a my sa poďme teda spoločne pozrieť na to, ako vyzeral z pohľadu fotografov, médií, organizátorov a samozrejme vás všetkých, ktorí ste v krásnom hojnom počte zaplnili naše spišskobelianske námestie… Ešte raz veľká vďaka za to, že ste boli súčasťou tohto unikátneho podujatia!

Podtatranské noviny 

Spišský zemiakarský jarmok prispel aj k tomu, že naučil rozlišovať medzi zemiakom a zemiakom. Pre viac info, kliknite na fotografiu.

podtatranske

 

Spravodajský portál Poprad 24

Zemiaky sú stále IN: Beliansky zemiakarský jarmok to len potvrdil. Pre viac fotografií ako aj videozáznam z podujatia kliknite na fotografiu.

pop24

 

RTVS 

Reportáž Aleny Dudlákovej

 

Mesto Spišská Belá na Facebooku.

Pre viac fotografií z podujatia kliknite na fotografiu.

fb

 

Počas Spišského zemiakarského jarmoku sme v Spišskej Belej privítali aj delegácie z našich partnerských miest v zahraničí – Ozarow v Poľsku, Szczawnica v Poľsku, Bruck v Nemecku a Vysoké Mýto v Česku (spoluprácu na úrovni partnerských miest zatiaľ len pripravujeme). Naši vzácni hostia sa v Spišskej Belej cítili veľmi príjemne a domov odchádzali s konkrétnymi víziami o našej ďalšej spolupráci medzi mestami.

 

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X