Jarný crossový beh k Hubertovi

Tretí ročník bežeckej série Kežmarok Runnig tour 2019 odštartoval 16.marca jarným crossovým behom k Hubertovi. Napriek mrazivému a veternému počasiu sa v Kežmarku stretlo 226 pretekárov z celého Slovenska a Poľska. Pretekári mali pred sebou náročnú výzvu vo forme zimného a ťažkého terénu. Pripravené boli 16 km a 6 km bežecké okruhy a 6 km trať pre Nordic Walking. Každý zúčastnený pretekár si odniesol medailu z originálnej série pripravenej špeciálne pre Kežmarok Runnig tour 2019. Svoje zastúpenie tu mali aj belianski bežci, ktorí zahnihovali 2 pódiové umiestnenia.

V kategórií muži od 18 do 39 rokov sa umiestnil na 3. mieste Marek Podolinský z tímu PretekaRYS.

V kategórií muži nad 40 rokov sa umiestnil na 4. mieste František Stanek z tímu PretekaRYS, ktorému chýbalo len 30 stotín na tretie miesto.

V kategórií muži nad 60 rokov sa umiestnil na 1. mieste Ján Neupauer.

Všetkým pretekárom srdečne blahoželáme a prajeme im veľa ďaľších športových úspechov v pokračovaní bežeckej série Kežmarok Runnig tour 2019, ktorá bude pokračovať 28.6.2019 Night Crossom – nočným behom. Viac info o preteku: https://pretekaj.sk/sk/podujatia/nightcrosskezmarok2019/preteky/599

Beh k Hubertovi (6km) – celkové poradie

Por. Kategória BIB Meno Rok Klub Čas Strata
1 AM40 (1.) 387 DUBAŠÁK Jozef 1977  AK STEEPLE POPRAD 24:04,80 00:00,00
2 AM (1.) 50 NYÉKI Jakub 1997  Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika 25:45,80 01:41,00
3 AM (2.) 56 LAVRIK Jaroslav 1984  TJ Spišský Štiavnik 25:51,80 01:47,00
4 AM (3.) 140 PODOLINSKÝ Marek 1983  Pretekarys 25:52,40 01:47,60
5 AM (4.) 306 MATTA Andrej 1991 26:39,60 02:34,80
6 AM50 (1.) 41 HUDÁK Anton 1966  Jaroslav Hrebik-voda-plyn-kurenie 26:45,80 02:41,00
7 AM (5.) 377 KOYCZ Lukáš 1986 26:49,50 02:44,70
8 AM (6.) 386 OLŠAVSKÝ Viktor 1990  Tatratea 26:59,90 02:55,10
9 AM (7.) 74 PÁLFI Štefan 1982  IMKOR running team 28:28,40 04:23,60
10 AM40 (2.) 353 SIVÁK Rastislav 1977  Slavošovce 28:45,80 04:41,00
11 AM (8.) 310 ĎURÍČEK Martin 1986 28:50,30 04:45,50
12 AM40 (3.) 303 BROŠKO Marek 1979 28:57,40 04:52,60
13 AM40 (4.) 351 STANEK Frantisek 1976  Pretekarys 28:57,70 04:52,90
14 AM (9.) 336 VANEČKO Martin 1991  Baník Hôrka/PretekaRYS 29:14,70 05:09,90
15 AM40 (5.) 18 HROMJAK Imrich 1977  AK Steeple Poprad 29:30,30 05:25,50
16 AM (10.) 313 IZDINSKY Jozef 1981 30:11,60 06:06,80
17 AM40 (6.) 15 SIVUĽKA Martin 1979  TJ Mier Kamienka 30:51,20 06:46,40
18 AM50 (2.) 17 SVOBODA Martin 1969  TATRAVAGÓNKA – Železní bežci 31:15,80 07:11,00
19 AF (1.) 64 ŠPITKOVÁ Kristina 2001 31:18,60 07:13,80
20 AM (11.) 68 RUS Roman 1990  Svetielko Nádeje 31:23,30 07:18,50
21 AF (2.) 315 MAJERČÁKOVÁ Katarína 1990  Yogi tim 31:37,00 07:32,20
22 AF (3.) 89 FAJTOVA Jarmila 1983  Tatranské zvery 31:55,30 07:50,50
23 AM (12.) 19 GOC Richard 1982 31:59,90 07:55,10
24 AM60 (1.) 48 NEUPAUER Jan 1959  MajNeHu Sp. Belá 32:29,60 08:24,80
25 AM40 (7.) 61 HOLÍK Marek 1979  TJ Mier Kamienka 32:41,70 08:36,90
26 AM (13.) 37 MURGÁČ František 1986  Hnilčík MURGI team 33:01,00 08:56,20
27 AM40 (8.) 57 KOLCÚN Pavol 1974  Hrabušice 33:01,40 08:56,60
28 AM (14.) 274 GRIGLAK Patrik 1994  AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 33:06,20 09:01,40
29 AM40 (9.) 83 HORÁK Pavol 1972  Lunys Team 33:06,40 09:01,60
30 AM50 (3.) 16 HALEČKA František 1965  MARAS team 33:09,70 09:04,90
31 AF50 (1.) 62 JENDRICHOVSKA Danka 1967  TTTrend 33:13,50 09:08,70
32 AM (15.) 301 LAUKO Dávid 1994 33:21,70 09:16,90
33 AM (16.) 88 KRAVČÁK Filip 2000 33:26,80 09:22,00
34 AMJ (1.) 13 PEŠKO Jakub 2003  ZŠ Trebišovská 10 33:33,40 09:28,60
35 AM40 (10.) 12 PEŠKO Marek 1972  ZŠ Trebišovská 10 33:50,30 09:45,50
36 AF (4.) 34 HUDAČKOVÁ Agáta 1995 33:53,90 09:49,10
37 AM (17.) 77 DANIŠOVSKÝ Tomáš 1990 34:03,30 09:58,50
38 AM (18.) 86 BIZUB Peter 1982  B5 Centrum s.r.o. 34:42,20 10:37,40
39 AM (19.) 44 CMOREJ Michal 1982 34:46,20 10:41,40
40 AM60 (2.) 49 POLOVKA Frantisek 1953  ELBATIZPOLO 34:49,50 10:44,70
41 AM50 (4.) 349 SABANOŠ Gejza 1961  MARAS team 35:15,10 11:10,30
42 AM (20.) 78 ORAVEC Marián 1981 35:20,10 11:15,30
43 AF40 (1.) 22 VALENČÍKOVÁ Marcela 1975  Sp.Tomášovce 35:25,30 11:20,50
44 AM (21.) 32 GIRAŠEK Peter 1990  MARAS team 35:45,70 11:40,90
45 AM40 (11.) 52 GÁNOVSKÝ Rastislav 1976  UNITREK 35:55,20 11:50,40
46 AM40 (12.) 293 VESELSKÝ Jozef 1976  Intransla 36:03,10 11:58,30
47 AF (5.) 347 LIPTÁKOVÁ Natália 1980 36:11,90 12:07,10
48 AMJ (2.) 45 NIEDELSKÝ Šimon 2003  AK Košice 36:21,30 12:16,50
49 AF (6.) 51 RYŠOVÁ Helena 1981 36:26,30 12:21,50
50 AM40 (13.) 30 BAČKO Rastislav 1973 36:37,70 12:32,90
51 AM40 (14.) 276 PENTRÁK Jozef 1973  MŠK Spišské Podhradie 36:40,20 12:35,40
52 AF40 (2.) 277 PENTRÁKOVÁ Eva 1978  MŠK Spišské Podhradie 36:40,60 12:35,80
53 AM40 (15.) 266 STROŽ Richard 1978  TJ Radimov 36:44,30 12:39,50
54 AM (22.) 35 CHMEĽ Erik 1994  MARAS team 36:48,40 12:43,60
55 AM50 (5.) 304 LABAJ Anton 1960  Tatravagonka – železní bežci 36:51,80 12:47,00
56 AF (7.) 329 BORKOVSKA Miška 1997  Banik Horka 36:54,20 12:49,40
57 AM (23.) 299 FURŤO Juraj 1987 36:55,10 12:50,30
58 AF (8.) 312 KOLESÁROVÁ Daniela 1989  Yogi tím 37:00,50 12:55,70
59 AM40 (16.) 8 BALOČKO Martin 1974  Imkor running tour 37:02,30 12:57,50
60 AM40 (17.) 338 ŠVIHRA Milan 1978 37:04,50 12:59,70
61 AF40 (3.) 72 OLEÁROVÁ Viera 1975  Poprad 37:15,70 13:10,90
62 AF50 (2.) 69 POMORSKÁ Zuzana 1963 37:19,90 13:15,10
63 AF (9.) 1 REŠČÁKOVÁ Lucia 1988 37:22,30 13:17,50
64 AF (10.) 273 SKOVAJSOVÁ Anna 1986 37:24,10 13:19,30
65 AF (11.) 327 ŠTIRBANOVÁ Lea 1999  Spišská Nová Ves 37:26,60 13:21,80
66 AM (24.) 252 HRIC František 2001 37:28,00 13:23,20
67 AF50 (3.) 11 KRAJŇÁKOVÁ Katarína 1967  MARAS team 37:29,20 13:24,40
68 AM (25.) 333 MARHEFKA Michal 1987  Podolínec 37:31,80 13:27,00
69 AM (26.) 305 PJATAK Samuel 1999 37:32,40 13:27,60
70 AF40 (4.) 47 RAFFAJOVÁ Viera 1978 37:37,70 13:32,90
71 AM (27.) 372 IĽANOVSKÝ Patrik 1995 37:41,50 13:36,70
72 AM40 (18.) 297 VALOVIČ Marek 1974 37:51,70 13:46,90
73 AF50 (4.) 38 BARÁNKOVÁ Lucia 1968 38:08,40 14:03,60
74 AM (28.) 366 MILICZKY Attila 1983  KOB Metropol Košice 38:09,10 14:04,30
75 AF (12.) 82 JANKUROVÁ Kristína 1991 38:11,00 14:06,20
76 AF40 (5.) 70 ŠOLTÝSOVÁ Janka 1970  Len tak 38:14,30 14:09,50
77 AF (13.) 36 BRANDTOVÁ Mária 1985  MARAS team 38:19,00 14:14,20
78 AF (14.) 260 KMETONIOVÁ Natália 1996 38:50,50 14:45,70
79 AM (29.) 259 FRKÁŇ Lukáš 1994  Frky-TEAM 18 38:50,60 14:45,80
80 AM (30.) 373 MATULA Michal 1996 39:13,80 15:09,00
81 AF40 (6.) 63 HOLZBÁROVÁ Adriana 1976  Adrika-Gaučik 39:13,90 15:09,10
82 AF (15.) 389 KOŽUŠKOVIČOVÁ Lucia 1981 39:22,60 15:17,80
83 AM (31.) 308 KRIŠANDA Igor 1980 39:53,80 15:49,00
83 AF (16.) 307 KRIŠANDOVÁ Miriama 1982 39:53,80 15:49,00
85 AF (17.) 380 MAJERČÁKOVÁ Soňa 1987 40:12,30 16:07,50
86 AM (32.) 363 NOSÁL Milan 1980 40:45,50 16:40,70
87 AF (18.) 324 ŠLOSÁROVÁ Zuzana 1980  Cestovka Cez Tatry 40:56,00 16:51,20
88 AF (19.) 54 BEGALOVA Lucia 1984 40:57,20 16:52,40
89 AM50 (6.) 331 LŐRINCZ Peter 1968  ŠKP 41:03,50 16:58,70
90 AF (20.) 358 CHUDÁ Silvia 1984 41:07,70 17:02,90
91 AM50 (7.) 73 KOLESÁR Mikuláš 1965  ? 41:10,00 17:05,20
92 AF (21.) 275 LUKÁČOVÁ Lucia 1980  Horehron 41:11,70 17:06,90
93 AM40 (19.) 6 MAJERNÍK Milan 1970  MARAS team 41:15,20 17:10,40
93 AF (22.) 269 POHORELCOVÁ Janka 1987  Horehron 41:15,20 17:10,40
95 AF (23.) 367 DUBOVÁ Miroslava 1988  KOB Metropol Košice 41:31,90 17:27,10
96 AF40 (7.) 311 VROCLAVJAKOVÁ Miroslava 1971 41:44,80 17:40,00
97 AM40 (20.) 65 VAVERČÁK Vladimír 1979  TATRAVAGÓNKA – Železní bežci 41:53,20 17:48,40
98 AM (33.) 286 GORFOL Michal 1982 42:33,10 18:28,30
99 AM40 (21.) 374 IĽANOVSKÝ Ján 1971 43:12,00 19:07,20
100 AM (34.) 87 MURGÁČ Ján 1998  Murgi team 43:14,40 19:09,60
101 AM40 (22.) 46 SZEGEDI Tomáš 1979  IMKOR Running Team 43:14,70 19:09,90
102 AM50 (8.) 2 MARAS Ladislav 1963  MARAS team 43:45,30 19:40,50
103 AF (24.) 317 ŠPALDOVÁ Stanislava 1984 44:50,00 20:45,20
104 AM (35.) 81 KALAFUT Miroslav 1983 44:53,50 20:48,70
105 AF40 (8.) 80 ŠMIHULA Iveta 1970 45:02,40 20:57,60
106 AF (25.) 357 KORVIN Veronika 1982  Sasa 45:19,60 21:14,80
107 AM40 (23.) 84 PETRIK Patrik 1977  Lunys team 45:40,80 21:36,00
108 AF (26.) 270 DANIŠOVÁ Marta 1983  Horehron 46:27,70 22:22,90
109 AF (27.) 7 IVANKOVÁ Mária 1980  IMKOR Running Team 46:32,20 22:27,40
110 AM (36.) 3 MICHALOV Martin 1981  Active life 46:41,80 22:37,00
111 AF (28.) 14 RUTRICH Michaela 1985 46:43,50 22:38,70
112 AF40 (9.) 10 BOROVSKÁ Silvia 1976 46:43,70 22:38,90
113 AF40 (10.) 388 HORVÁTHOVÁ Marika 1973  IMKOR Running Team 46:45,00 22:40,20
114 AM (37.) 9 ŠIMKO Radoslav 1983  MARAS team 49:21,60 25:16,80
115 AF50 (5.) 5 IHNATOVÁ Monika 1967  MARAS team 52:26,40 28:21,60

 

Beh k Hubertovi (16km) – celkové poradie

Por. Kategória BIB Meno Rok Klub Čas Strata
1 BM (1.) 39 OROLIN Pavol 1995  RaidLight/Bežecký klub Poprad 01:08:00,90 00:00,00
2 BM (2.) 278 BÁLINT Martin 1986  BehamSrdcom.sk 01:08:04,20 00:03,30
3 BM (3.) 294 VIDLIČKA Marek 1981  ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 01:08:29,60 00:28,70
4 BM40 (1.) 253 KAMAS Tomáš 1976  TJ Tatran Spišská Nová Ves 01:09:10,50 01:09,60
5 BM (4.) 314 MAJERČÁK Vladimír 1989  YOGI tím 01:10:12,30 02:11,40
6 BM40 (2.) 344 ŠVARC Roman 1974  Sport Rysy Poprad 01:10:59,80 02:58,90
7 BM (5.) 339 BAŠTA Pavel 1984  AK Slovan Levoca 01:14:05,90 06:05,00
8 BF (1.) 370 HORTOBÁGYIOVÁ Ester 1994 01:14:23,60 06:22,70
9 BM (6.) 321 MAJIRSKÝ Daniel 1998  Hniezdne 01:14:44,20 06:43,30
10 BM40 (3.) 345 OVŠANKA Peter 1976  TATRAVAGÓNKA – Železní bežci 01:15:12,40 07:11,50
11 BM40 (4.) 59 VARGA Jozef 1972  NW Running Záborské 01:15:54,90 07:54,00
12 BM50 (1.) 346 MACKO Ján 1966  BK Smižany 01:16:27,50 08:26,60
13 BM40 (5.) 268 KOPERDÁK Marek 1977  Spišská Nová Ves 01:16:44,60 08:43,70
14 BM40 (6.) 284 DLUGOŠ Maroš 1979 01:16:57,20 08:56,30
15 BM50 (2.) 261 MIŠKO Ľuboš 1967  NW-Running Prešov 01:17:56,40 09:55,50
16 BM (7.) 332 HRIVNÁK Ľubomír 1990 01:19:07,90 11:07,00
17 BM60 (1.) 378 FILAS Witolo 1958 01:22:16,40 14:15,50
18 BM40 (7.) 320 ŠPERKA Marek 1974 01:22:24,20 14:23,30
19 BM60 (2.) 337 PALIČKA Miroslav 1959  KOB Čingov Spišská Nová Ves 01:23:08,90 15:08,00
20 BM50 (3.) 318 ŽELASKO Ondrej 1966  TDM klub Krompachy 01:23:58,30 15:57,40
21 BM (8.) 60 KOŽUŠKANIČ Štefan 1981 01:24:27,60 16:26,70
22 BM (9.) 328 KOŠČÁK Tomáš 1991  Bežecký klub Poprad 01:24:41,90 16:41,00
23 BM40 (8.) 390 RATAJ Adam 1979 01:24:50,40 16:49,50
24 BM (10.) 356 JURČO Michal 1989  PretekaRYS 01:25:03,70 17:02,80
25 BM40 (9.) 280 MIHOK Jan 1970  Bežecký klub Poprad 01:25:47,50 17:46,60
26 BM (11.) 309 WIKARSKI Milan 2000 01:27:29,60 19:28,70
27 BM40 (10.) 256 BAKÓ Jozef 1970  ZŠ, Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 01:28:01,80 20:00,90
28 BM50 (4.) 281 PADO Rudolf 1969  Liptovský Mikuláš 01:28:14,10 20:13,20
29 BM40 (11.) 24 GALÁD Miloš 1977  Pivári SNV 01:28:55,40 20:54,50
30 BM50 (5.) 58 KLAUSMAN Miroslav 1962  Dobšiná 01:29:12,30 21:11,40
31 BM (12.) 322 ANTAL Tomáš 1984  Cumeľ gym 01:29:30,40 21:29,50
32 BM (13.) 319 ADAMEČKO Róbert 1981 01:30:35,30 22:34,40
33 BM40 (12.) 258 JENDREJČÁK Radoslav 1974 01:30:43,70 22:42,80
34 BM50 (6.) 340 ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav 1961  Revúca 01:30:48,30 22:47,40
35 BF40 (1.) 40 BLAŠKOVÁ Denisa 1977 01:31:07,40 23:06,50
36 BF (2.) 254 HANEČÁKOVÁ Kristína 1986 01:31:49,40 23:48,50
37 BM (14.) 149 ŠČURKA Jakub 2000  ALFA Poprad 01:32:10,20 24:09,30
38 BM (15.) 362 NEMERGUT Patrik 1993 01:32:34,90 24:34,00
39 BM (16.) 75 MEZEŠ Marek 1987 01:35:12,40 27:11,50
40 BM40 (13.) 265 MARTINKO Peter 1977  Spotené svine 01:35:39,20 27:38,30
41 BM60 (3.) 53 KAKASCIK Jozef 1959  NW-ZABORSKE 01:35:50,90 27:50,00
42 BM60 (4.) 369 TEKELY Jaroslav 1949 01:35:56,30 27:55,40
43 BM40 (14.) 375 DŽADOŇ Matúš 1975 01:36:03,00 28:02,10
44 BF (3.) 71 ´ZELINOVÁ Andrea 1983  MSK Kezmarok 01:36:11,40 28:10,50
45 BM (17.) 298 BAKAJSA Peter 1984  Crvena Zvezda 01:37:12,20 29:11,30
46 BM40 (15.) 330 ŠULEJ Matúš 1978  Chocoland Slovensko 01:38:22,50 30:21,60
47 BM40 (16.) 264 ŠIFRA Marián 1974  Spotené svine 01:38:44,20 30:43,30
48 BM40 (17.) 300 TRAMITA Slavomír 1978 01:40:04,90 32:04,00
49 BM (18.) 76 LUCKÝ Pavol 1984 01:40:09,50 32:08,60
50 BM60 (5.) 371 PALKO Milan 1949  MARAS team 01:40:41,00 32:40,10
51 BF (4.) 42 JACISKOVA Martina 1981 01:43:03,00 35:02,10
52 BM (19.) 391 SISKA Milan 1985 01:43:43,70 35:42,80
53 BM40 (18.) 23 HAJDU Maroš 1975 01:44:08,30 36:07,40
54 BF40 (2.) 257 ŠTOSELOVA Michaela 1975 01:44:55,00 36:54,10
55 BM (20.) 25 MINĎAŠ Michal 1985  Pivári SNV 01:45:43,50 37:42,60
56 BM (21.) 79 GAJOWSKI Dariusz 1981 01:45:52,20 37:51,30
57 BM40 (19.) 368 GRICH Pavol 1975 01:47:24,30 39:23,40
58 BM60 (6.) 43 ŠUSTÁK Michal 1953  Kozárovce 01:50:00,00 41:59,10
59 BF50 (1.) 325 KARTUSKOVA Zuzana 1968  SNV 01:50:24,30 42:23,40
60 BM50 (7.) 285 ŽUGEC Štefan 1960  Bežecky klub Poprad 01:51:09,00 43:08,10
61 BM (22.) 302 BOBKO Michal 1986 01:52:05,80 44:04,90
62 BM40 (20.) 148 ŠČURKA Jaroslav 1970  ALFA Poprad 01:54:35,60 46:34,70
63 BF40 (3.) 335 LIPTAKOVA Adela 1978  Active life Kosice 01:54:55,70 46:54,80
64 BM40 (21.) 287 TUROCZY Vojtech 1978  Active life Košice 01:54:56,00 46:55,10
65 BM (23.) 28 ŠPITKO Tomáš 1984 01:57:18,90 49:18,00
66 BM60 (7.) 271 TOMEČKO Jozef 1953  NW-Running Prešov 01:58:52,30 50:51,40
67 BM (24.) 376 SZABO Dávid 1995 02:10:59,10 01:02:58,20
68 BM50 (8.) 279 KUBO Martin 1964  Poprad 02:10:59,30 01:02:58,40

Beh k Hubertovi (NW 6km) – celkové poradie

Por. Kategória BIB Meno Rok Klub Čas Strata
1 MNW (1.) 341 ŠOLTÉS Jozef 1966  Šk Rokycany 46:28,70 00:00,00
2 MNW (2.) 295 GREGUŠ Dušan 1954  Nordic Walking Ružomberok 47:10,10 00:41,40
3 MNW (3.) 272 FABIÁN Jozef 1960  Nordic Walking Running Prešov 47:53,40 01:24,70
4 ZNW (1.) 354 SIVÁKOVÁ Markéta 1978  Slavošovce 52:39,90 06:11,20
5 ZNW (2.) 360 VDOVJAKOVÁ Eva 1962  Tatranky 53:31,50 07:02,80
6 MNW (4.) 150 BALLEK Vladimir 1959  NW RUNNING PREŠOV-SKALITÉ 53:32,50 07:03,80
7 MNW (5.) 263 CRCHA Ľuboš 1965  Kremnica 55:45,80 09:17,10
8 ZNW (3.) 55 HRICOVA Paula 1971 56:37,00 10:08,30
9 MNW (6.) 352 MOČKO Leonard 1942 58:25,70 11:57,00
10 MNW (7.) 66 DVORNICKÝ Jozef 1958  NW team Liptov 01:01:07,50 14:38,80
11 ZNW (4.) 342 ZIBUROVÁ Mária 1967 01:02:02,00 15:33,30
12 ZNW (5.) 316 VARGOVÁ Darina 1962  Slavošovce 01:02:05,20 15:36,50
13 MNW (8.) 4 KABAREC Vladimir 1956 01:04:37,80 18:09,10
14 ZNW (6.) 343 MELICHOVA Darina 1968  Nordic walking Poprad 01:05:10,80 18:42,10
15 ZNW (7.) 334 KOTSCHOVÁ Renáta 1970 01:05:11,70 18:43,00
16 ZNW (8.) 348 SABANOŠOVÁ Eva 1958  NW. Ĺubotice 01:08:54,40 22:25,70

 

Viac info:

https://www.facebook.com/sportprevsetkychkezmarok/
https://pretekaj.sk/sk/podujatia/beh-k-hubertovi-2019

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X