Aktuality
Počet zobrazení 662

Bezplatný vstup seniorov na tohtoročný Fest Fajný Fest

V sobotu 27. júla 2024 sa v parku Kaštieľa Strážky uskutoční 12. ročník multižánrového hudobného podujatia Fest Fajný Fest. Vyzdobený areál sa pre návštevníkov otvorí už o 10-tej hodine. Program bude opäť pestrý pre všetky vekové kategórie. Pre najmenších účastníkov festivalu má profesionálny tím detských animátorov pripravený maratón zábavy, pričom všetky atrakcie deti absolvujú bez dodatočných poplatkov – zadarmo. Okrem pohybových aktivít a súťaží si deti užijú tiež minidisco, maľovanie na tvár, či trblietavé tetovanie. Novinkou je bezplatný vstup pre seniorov. Organizátori sa tradične postarali o to, že veľkú hudobnú udalosť regiónu si užije každý zúčastnený.

Medzi headlinerov FFF 2024 patrí kapela PARA, ktorá je jednou z najlepších slovenských koncertných kapiel. Kombináciu kvalitnej muzikálnej produkcie a recesie do parku prinesie CHIKI LIKI TU-A. Zaujímavé zvuky vytvorí SYMFOBIA a festival privíta aj Objav roka Radia_Head Awards – experimentálne punkové duo BERLIN MANSON. Z Čiech pricestuje ZEMĚŽLUČ aj HENTAI CORPORATION. O osvieženie v podobe dychového orchestra sa postará BALKANSAMBEL. Kto ešte nezažil kapelu s vlastným čašníkom, nemal by si nechať ujsť zoskupenie VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTÉM, kde za bicími sedí Michal Kaščák. Tanečný swing a rock´n roll zaznie od MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS. Pokojnejšiu energiu prinesie ČIERNA LUNA a pop miešaný s indie rockom FAMILY FRIEND. Z lokálnej scény sa predstaví TERYAYAHODOVÉ PERY.

Pripravené budú aj sprievodné akcie v podobe cestovateľských prednášok a diskusií v jurta stane. Návštevníci si budú môcť vyrobiť vlastný odznak a v parku opäť zaparkuje aj obľúbená Tričkáreň so sieťotlačou. Súčasťou FFF sú aj kulinárske špeciality a garancia stretnutia dobrých priateľov. Pre každé dieťa bude na vstupe čakať malé prekvapenie. Viac informácií na www.festfajnyfest.sk, ako aj na facebookuinstagrame. Fest Fajný Fest sa uskutoční vďaka dôvere Slovenskej národnej galérie, spolupráci Mesta Spišská Belá, podpore Prešovského samosprávneho kraja a mnohým partnerom.

Najnovšie články