Zbieraj zelené kilometre

Prešovský samosprávny kraj pripravil v rámci podpory cestovania prímestskou autobusovou dopravou súťaž pre cestujúcich o hodnotné vecné ceny. Podmienkou súťaže je registrácia identifikačného čísla dopravnej čipovej karty, prípadne študentskej karty (napr. ISIC) na www.ubian.sk/register alebo v aplikácii UBIAN.

Identifikačné číslo karty nájde cestujúci na cestovnom lístku, ktorý mu vydá dopravca pri platení alebo na svojej dopravnej karte. Po registrácii karty stačí cestovať prímestskou autobusovou dopravou PSK (SAD Prešov, SAD Humenné, SAD Poprad, BUS Karpaty) a platiť registrovanou kartou. Počas každej jazdy autobusom tak bude cestujúci zbierať zelené kilometre, ktoré sa na základe definovaného koeficientu prepočítavajú na ušetrený oxid uhličitý. Predpokladom súťaže je nazbierať najviac zelených kilometrov. Cestujúci sa môžu zapojiť do súťaže len so svojou dopravnou kartou. Meno v profile UBIAN musí byť totožné s menom držiteľa karty, v opačnom prípade sa zelené kilometre nezaznamenávajú.

Výhercovia získajú vecné ceny v celkovej hodnote 10 000 eur. Hrá sa o 2x horský bicykel, 2x pánsky mestský bicykel, 2x dámsky mestský bicykel, 6x elektrokolobežka, 3x mobilný telefón, 4x tablet, 7x kredit na dopravnú kartu v hodnote 30 eur, 50 eur a 70 eur, 5x sadu kufrov na cestovanie, 5x smart hodinky, 2x fotoaparát, 20x kolobežka. Vyhodnotenie súťaže prebehne v januári 2021 v spolupráci so spoločnosťou TransData, ktorá zastrešuje aplikáciu UBIAN. Bližšie informácie nájdete v priloženom plagáte, alebo na www.vucpo.sk

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X