Zahlasujte za detský čin Simonky a jej sestry!

Medzi  nominovanými činmi, ktoré súťažia o titul Detský čin roka 2019 v kategórii Pomoc v rodine je  je aj skutok dvoch žiačok zo ZŠ M. R. Štefánika v Spišskej Belej, ktoré sa starajú o oboch rodičov, ktorí náhle ochoreli.

Hlasovanie o víťazovi ankety realizujú samotní žiaci 1. až 9. ročníka ZŠ a špeciálnych základných škôl a žiaci prímy až kvarty osemročných gymnázií. Dávajú hlasy skutkom, ktoré považujú za najcennejšie a rozhodnú o tom, ktoré skutky budú vyhlásené za Detské činy roka. Hlasovanie sa uskutočňuje do 30. novembra 2019 prostredníctvom formulára na uvedenej webovej stránke www.detskycin.sk alebo zaslaním poštou na adresu:

OZ Detský čin roka
Ševčenkova 21
851 01 Bratislava

Skutok, ktorý získa vo svojej kategórii najväčšiu podporu, bude v decembri vyhlásený za Detský čin roka 2019.

Projekt motivuje deti, aby konali dobré skutky a pomáha deťom – budúcim dospelým – zorientovať sa v hodnotách, dáva im šancu pochopiť cez skutočné príbehy, čo je dobré, a čo zlé. Záštitu nad Detským činom roka prevzalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Anketa pre dospelých

Detské skutky sú veľmi silné a inšpiratívne. Partnerom projektu sa stal darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk, vďaka sú aj v roku 2019 prezentované skutky v on-line v ankete pre verejnosť. Kliknutím na nasledujúci  odkaz môžete hlasovať za  príbeh Simonky a jej sestry z našej spišskobelianskej ZŠ M. R. Štefánika Simonka a jej sestra odrazu musia nahradiť mamku tiež!

Momentálne má ich skutok 346 hlasov a sú na 24. mieste v priebežnom hlasovaní.  Venujte im trochu svojho času, pozornosti a zahlasujte za tento detský čin!

ĎAKUJEME

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X