Zabojujte o Žihadielko v Spišskej Belej a buďte v hre o skvelých 30 cien (a niečo navyše)!

Avizovaných 15 motivačných cien sa vďaka sponzorom mení na 30!  Pribudla aj bonusová finančná cena! Primátor Spišskej Belej zverejnil zoznam cien na mestskom webe aj na oficiálnom profile mesta na sociálnej sieti.

A to ešte nemusí byť konečný zoznam. Samospráve nášho mesta sa totiž priebežne  ozývajú ďalší záujemcovia, ktorí chcú podporiť aktivitu hlasujúcich za naše mesto – nielen z nášho mesta, ale aj z okolitých či vzdialenejších obcí, miest, dokonca aj zo zahraničia.

Do súťaže o výstavbu detského ihriska v meste Spišská Belá sa doteraz zapojilo vyše 5 tisíc hlasujúcich. ĎAKUJEME VŠETKÝM. Ako postupovať, aby ste sa vy osobne stali  majiteľom niektorej z ponúkaných cien?

Pravidlá súťaže:

1. Do žrebovania o ceny sa zaradia všetci hlasujúci – aj mimo obyvateľov Spišskej Belej, ktorí nám do 29.2.2020 odovzdali svoje hlasy a sú členmi verejnej skupiny Žihadielko Spišská Belá.

2. Povinnosťou hlasujúceho je najneskôr 29.2.2020 do 23:59 hod. zaslať správu s PrintScreen-om v tejto skupine s dôkazom o minime 60 hlasov zaslaných pre Spišskú Belú.

3. Žrebovanie o 30 cien mesta + jednu bonusovú cenu – sa uskutoční 2.3.2020.

4. Daj like na oficiálnom profile mesta Spišská Belá na sociálnej sieti.

5. Pri preberaní ceny bude povinnosť preukázať sa nahliadnutím do žihadielkového konta výhercu na dôkaz overenia dosiahnutého limitu minimálne 60 hlasov odoslaných pre Spišskú Belú.

Šanca prehlasovať sa do desiatky miest, ktorým bude postavené ihrisko Žihadielko, tu stále je! Pred nami je ešte plných 31 dní, ktoré sa dajú využiť hlasovaním NAPLNO.

Každý deň, každý z vás môže nášmu mestu priniesť 2 vzácne hlasy. Jeden hlas  odovzdáte Spišskej Belej  priamo. Jeden ďalší bonusový hlas na konto Spišskej Belej pribudne po vami odohranej  jednoduchej ,,bublinkovej videohre”. Iba takouto disciplinovanosťou hlasujúcich  máme šancu ,,vyšplhať sa” z doterajšieho  18. miesta na 10. miesto či vyššie.

Ďakujeme tým z vás, ktorí ste sa doteraz zapojili do hlasovania a vytrvalo hlasujete ďalej! Iba vďaka vašim hlasom sledujeme stúpanie Spišskej Belej v rebríčku hlasovania za ihrisko Žihadielko 2020. Tí, čo sa zatiaľ neregistrovali, môžu tak urobiť jednoducho na stránke www.zihadielko.sk. Po splnení vyššie uvedených pravidiel súťaže sa stále môžete stať adeptom na majiteľa niektorej zo super cien.

Na podporu hlasovania pre naše mesto vznikla verejná skupina Žihadielko Spišská Belá na sociálnej sieti. Na tomto mieste prebieha aj súťaž našej samosprávy pre tých, ktorí do konca hlasovania – do 29. februára 2020 – získajú pre naše mesto minimálne 60 hlasov. Hlasovať za nás môžu aj obyvatelia iných miest a obcí. Spomedzi hlasujúcich spĺňajúcich podmienky bude vyžrebovaných 31 šťastlivcov.

Získajú hodnotné ceny mesta!

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X