hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 8

Vyžrebovanie výhercov súťaže Žihadielko

Do súťaže o Žihadielko sa zapojilo mnoho súťažiacich, ktorí chceli získať pre mesto vytúžené ihrisko. Hoci sa nám to nepodarilo, mesto sa rozhodlo aj napriek tomu oceniť snahu „včeličiek“, ktoré usilovne bojovali.

Ceny a spôsob akým bolo možné sa do vyžrebovania zapojiť boli avizované už pred istým časom, aké boli teda pravidlá súťaže?

Pravidlá súťaže:

1. Do žrebovania o ceny boli zaradení všetci hlasujúci – aj mimo obyvateľov Spišskej Belej, ktorí do 29.2.2020 odovzdali svoje hlasy a boli členmi verejnej skupiny Žihadielko Spišská Belá.

2. Povinnosťou hlasujúceho bolo najneskôr 29.2.2020 do 23:59 hod. zaslať správu s PrintScreen-om v tejto skupine s dôkazom o minime 60 hlasov zaslaných pre Spišskú Belú.

3. Potreba  na oficiálnom profile mesta Spišská Belá na sociálnej sieti.

Pre nepriaznivú situáciu pandémie nového vírusu COVID-19 nebolo možné výhercov vyžrebovať v prvoplánovom termíne za prítomnosti verejnosti, preto sa Mesto Spišská Belá rozhodlo pristúpiť k online žrebovaniu. Toto žrebovanie sa uskutoční už budúci týždeň, a to 28. októbra 2020 (streda) o 14.00 hodine prostredníctvom facebookovej stránky Mesto Spišská Belá – oficiálna stránka (https://www.facebook.com/spisskabela.official).

Žrebovanie bude bez účasti verejnosti, keďže to situácia nedovoľuje. Výhercovia budú oslovení prostredníctvom facebookovej stránky mesta.

Za pochopenie vedenie mesta ďakuje a ospravedlňuje sa za dobu čakania!

 

Tags: Aktuality

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X