Vyhodnotenie súťažnej sezóny Automotoklubu Spišská Belá

V sobotu 10. decembra 2016 v priestoroch Belianskych kúpeľov Automotoklub Spišská Belá (AMK) vyhodnotil práve končiacu jazdeckú sezónu 2016. Predseda AMK Peter Rusiňák spolu s primátorom mesta Spišská Belá Štefanom Bieľakom ocenili najlepších vodičov v dvoch súťažiach: v 17. ročníku súťaže v jazde zručnosti “O pohár primátora mesta Spišská Belá“ a v 9. ročníku seriálu “Belianske bezpečné jazdy” – automobilová orientačná súťaž. Primátor mesta vyjadruje verejné poďakovanie vedeniu AMK ako aj aktívnym členom tohto klubu za ich klubovú činnosť, za reprezentáciu nielen samotného klubu, auto-moto športu, ale aj nášho mesta (nielen na Slovensku, ale aj na súťažiach v zahraničí). ĎAKUJEME !

 

XVII. ročník súťaže v jazde zručnosti “O pohár primátora mesta Spišská Belá”

sezóna 2016

Kategória – Dospelí

Poradie Meno a Priezvisko Počet bobov
1. Matej Kozák 477
2. Peter Rusiňák 457
3. František Bielik 361
4. Peter Rusiňák ml. 333
5. Tomáš Malina 326
6. Stanislav Bekeš 286
7. Pavol Vojtaššák 134
8. Martin Libiak 120
9. Maroš Bielik 114
10. Stanislav Šmigel 108
11. František Monka 108
12. Anton Štolc 93
13. Lukáš Pavlák 71
14. Krustián Smolen 43
15. Ján Štolc 43
16. Tomáš Hanko 21

 

Kategória – JUNIORI

Poradie Meno a Priezvisko Počet bodov
1. Erik Smolen 348
2. Adrián Vojtaššák 120

 

9.ročník seriálu ” Belianské bezpečné jazdy ” – automobilová orientačná súťaž

sezóna 2016

 

Jazda zručnosti

Poradie Jazdec Spolujazdec Mesto Počet bodov
1. Magdolen Viktor Magdolen Dávid Handlová 196
2. Libiak Martin Libiaková Vladislava Ľubica 193
3. Kozák Matej Kozák Jakub Kežmarok 144
4. Orlík Juraj Línek Jaroslav Prievidza 155
5. Magdolen Richard Magdolen Samuel Handlová 136
6. Malina Tomáš Malina Adam Rakúsy 145
7. Pavlák Lukáš Pavláková Kristína Spišská Belá 124
8. Jankovič Vladimír Kiss Gabriel Košice 112
9. Rusiňák Peter Rusiňák Peter ml. Poprad 108
10. Pavličko Jozef Pavličková Emma Spišská Belá 104
11. Bielik František Bielik Maroš Spišská Belá 92
12. Juhás Ján Juhásová Martina Košice 89
13. Dubiel Ján Dubiel Miroslav Štrba 88
14. Madaj Rudolf Madaj Marek Bojnice 75
15. Molčan Miroslav Molčan Juraj Myjava 66
16. Ploštica Patrik Adamják Anton Rakúsy 43
17. Kočlík Dušan Palkovič Ivan Stožok 38
18. Bodický Vladimír Bodický Martin Bratislava 33
19. Adamec Radim Adamec Matěj Rychvald 29
20. Monka František Monka František ml. Spišská Belá 21
21. Urbanský Eduard Urbanský Jozef Levoča 19
22. Opatřil David Opatřilová Drahomíra Brno 18

 

Celkové poradie – kategória DOSPELÍ

 
1. Orlík Juraj Línek Jaroslav Prievidza 265
2. Dubiel Ján Dubiel Miroslav Štrba 189
3. Magdolen Richard Magdolen Samuel Handlová 156
4. Kozák Matej Kozák Jakub Kežmarok 144
5. Madaj Rudolf Madaj Marek Bojnice 124
6. Rusiňák Peter Rusiňák Peter ml. Poprad 120
7. Jankovič Vladimír Kiss Gabriel Košice 105
8. Molčan Miroslav Molčan Juraj Myjava 88
9. Bodický Vladimír Bodický Martin Bratislava 60
10. Kočlík Dušan Palkovič Ivan Stožok 58
11. Juhás Ján Juhásová Martina Košice 51
12. Opatřil David Opatřilová Drahomíra Brno 33
 

Celkové poradie – Kategória   JUNIORI

 
1. Libiak Martin Libiaková Vladislava Ľubica 249
2. Malina Tomáš Malina Adam Rakúsy 238
3. Pavličko Jozef Pavličková Emma Spišská Belá 195
4. Magdolen Viktor Magdolen Dávid Handlová 189
5. Pavlák Lukáš Pavláková Kristína Spišská Belá 129
6. Bielik František Bielik Maroš Spišská Belá 89
7. Monka František Monka František ml. Spišská Belá 54
8. Ploštica Patrik Adamják Anton Rakúsy 48
9. Adamec Radim Adamec Matěj Rychvald 43
10. Urbanský Eduard Urbanský Jozef Levoča 38

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X