Vitaj, nový rok 2020!

Záverečné hodiny roka a chystanie na prvé minúty toho nového, bývajú v každej rodine sprevádzané náležitými prípravami. Nebolo to inak ani na úrovni našej samosprávy.

Zamestnanci mesta od predpoludnia Silvestra 2019 hotovali námestie na večerné vítanie roka 2020. Zabezpečovali primátorský silvestrovsko-novoročný punč  i tohtoročnú novinku – primátorský guláš. Hlavnú surovinu na jeho prípravu mestu a jeho obyvateľom daroval poľovnícky spolok Poľana. Keďže príprava kulinárskeho zážitku pod vedením primátora mesta Jozefa Kunu sa realizovala v paráku pod mestským úradom,  gulášové vône sa šírili naozaj široko-ďaleko.

Odhadom 300 zabávajúcich sa návštevníkov spišskobelianskych silvestrovských osláv po 22. hodine ocenilo nielen vábivú vôňu, ale aj chuť guláša a mimoriadne lahodného primátorského punču. Záujemcom občerstvenie ponúkal primátor mesta Jozef Kuna, viceprimátorka Marta Britaňáková aj zamestnanci mesta.

Námestie pred mestským úradom tak ožilo vravou, hudbou, tancom a spontánnosťou. O polnoci nechýbali svetelné efekty skromného ohňostroja nad hlavami  zabávajúcich sa a novoročný príhovor primátora Spišskej Belej Jozefa Kunu. Všetkým obyvateľom nášho mesta poprial, aby bol rok 2020 rokom šťastia, plného zdravia, spokojnosti, rodinnej pohody, dobrých vzťahov a porozumenia medzi nami. Poďakoval sa  za prejavenú podporu v roku 2019 a každému zaželal, aby bol nový rok 2020 ešte lepším ako odchádzajúcich 365 dní.

Zábava na námestí pokračovala v hudobnej réžii DJ Maroša po polnoci do druhej hodiny rannej Nového roka.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X