hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 230

Víkend otvorených parkov a záhrad

V nedeľu 27. júna 2021 v parku Kaštieľa Strážky zorganizuje Slovenská národná galéria kultúrno-vzdelávacie podujatie, ktorého cieľom je prezentovať hodnoty parkov a záhrad – Víkend otvorených parkov a záhrad. 

Program sa začne o 14.00 hodine prednáškou Ing. Antona Potáša, lesníka a odborníka na ochranu biodiverzity (rôznorodosti) a manažment národných parkov. Hovoriť bude o pestrom zložení vtáčích druhov v anglickom parku Kaštieľa Strážky. Informácie, ktoré účastníci získajú, ich snáď inšpirujú k pozorovaniu, počúvaniu aj spoznávaniu zaujímavých vtáčích obyvateľov parku.

Pre rodiny s deťmi odohrá o 15.00 hodine jedinečný živý strom Edo Drewo s Lesnými vílami divadelné predstavenie. Vtipný Edo rád tancuje, spieva a rozpráva prastaré lesné rozprávky, ktorými učí deti láske k prírode. Kapacita účastníkov divadelného predstavenia je však obmedzená! Vstupenky v hodnote 3 eurá za rodinu, alebo 1 euro za dieťa, je možné si zakúpiť v predpredaji. Kontakt: jarmila.griglakova@sng.sk alebo 052/245 40 02.

Plagát podujatia: https://spisskabela.sk/vikend-otvorenych-parkov-a-zahrad-27-jun-2021/

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu