Aktuality
Počet zobrazení 587

Vhodný vianočný dar pre hrdého Beľana?

Mesto Spišská Belá má pre vás milý tip na vianočný dar pre každého hrdého obyvateľa Spišskej Belej. V týždni pred Vianocami (od 19.12 – 23.12) vám budeme ponúkať za zvýhodnené ceny v Informačnom centre na Petzvalovej 17 vianočné balíčky, v ktorých si nájdete rôzne predmety späté s našim mestom.

Maxi vianočný balíček s názvom „Srdcom Belančan“ za cenu 14€ v darčekovom balení, v ktorom nájdete – Monografiu mesta Spišská Belá, tričko s logom mesta Srdcom Belančan, nový stolový kalendár mesta na rok 2017, 3 pohľadnice Spišskej Belej, CD Belianske Tatry a knižnú publikáciu Belianske Tatry.

Mini vianočný balíček s názvom „Mám rád Spišskú Belú“ za cenu 7€ v darčekovom balení, v ktorom nájdete – tričko s logom mesta Srdcom Belančan, nový stolový kalendár mesta na rok 2017, 3 pohľadnice Spišskej Belej, CD Belianske Tatry a knižnú publikáciu Belianske Tatry.

Tieto vianočné balíčky je potrebné si vopred objednať na t.č.: 052/4680510 , na e-mail-ovej adrese: oleksakova@spisskabela.sk alebo osobne v Info centre. V objednávke prosíme uviesť veľkosť trička. Balíček bude pre vás pripravený v nasledujúci pracovný deň.

Nasledujúce predmety si môžete kúpiť za zvýhodnené ceny aj samostatne:

Monografia Spišská Belá za 10€ (bežná cena 12€)

Tričko s logom „Srdcom Belančan“ za 4€ (bežná cena 5€)

Tešíme sa na vašu návštevu v Informačnom centre, kde nájdete aj mnoho iných zaujímavých darčekových predmetov.

Najnovšie články