Verejné žrebovanie o ceny mesta Spišská Belá

Súťaž o ihrisko Žihadielko je ukončená. Celkové výsledky hlasovania budú zverejnené na oficiálnej webovej stránke súťaže www.zihadielko.sk najneskôr 14.03.2020 o 12.00 hod.

Mestu Spišská Belá sa vďaka vašim hlasom a vytrvalosti podarilo prebojovať na 15. miesto.

Primátor mesta Jozef Kuna vyjadrí súťažiacim osobne svoje poďakovanie počas verejného žrebovania o ceny mesta Spišská Belá v súťaži vytvorenej na podporu hlasovania. Verejné žrebovanie sa uskutoční 11. marca o 16.00 hodine v priestoroch kinosály mesta. Tí, čo splnili pravidlá súťaže samosprávy a získali pre naše mesto minimálne 60 hlasov, sa ocitnú v hlasovaní o 30 cien. Vyžrebovaná bude aj bonusová finančná odmena.

Vďaka administrátorom verejnej skupiny Žihadielko Spišská Belá na sociálnej sieti sa aktivizovalo množstvo hlasujúcich, podporovateľov a priaznivcov súťaže o detské ihrisko v našom meste. Na tomto mieste sa chceme všetkým poďakovať. Poďakovanie patrí aj mnohým sponzorom a darcom, ktorí pravidelne motivovali hlasujúcich ponúkaním množstva cien v rámci priebežných aktivizujúcich súťaží.

Vyhlasovateľ súťaže o ihrisko Žihadielko mal pre súťažiacich pripravené množstvo atraktívnych cien aj mimo hlavnej výhry. Za splnenie Vilkovych výziev získali každý týždeň vyhlásenú cenu siedmi súťažiaci. Ich mená zverejňoval vyhlasovateľ súťaže priebežne v aktualitách na oficiálnej webovej stránke súťaže. 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X