Verejné korčuľovanie

Pre prázdninujúce deti vytvorilo mesto Spišská Belá, ako prevádzkovateľ hokejového ihriska na Tatranskej ulici, možnosť aktívneho športovania na klzisku. Vďaka dokončeniu prác v súvislosti s inštaláciou chladiacej technológie, sa v skúšobnej prevádzke nakoniec podarilo spustiť ľadovú plochu do užívania. S korčuľovaním sa začína 28. februára 2020 o 15.00 hodine.

K spusteniu technológie chladenia ľadovej plochy nám výrazne pomohla aj dotácia z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja poskytnutá v rámci II.kola Výzvy pre región 2019 vo výške 35 000 EUR.

Upozorňujeme, že ľadová plocha je síce k dispozícii pre širokú verejnosť, avšak výlučne pre korčuliarov bez hokejky, puku, loptičky či akýchkoľvek pomôcok na korčuľovanie. Žiadame o dodržiavanie pokynov správcu športových zariadení mesta Spišská Belá.

Za priaznivého počasia a za podmienky dobrej kvality ľadu bude ľadová plocha prístupná bez obmedzení v čase od 8.00 hodiny do 19.00 hodiny. V prípade technických prob­lémov však správca ihriska môže klzisko dočasne uzavrieť. Informácie o obmedzení prevádzky budú zverejnené na vstupe do areálu hokejového ihriska a na oficiálnom profile mesta Spišská Belá na sociálnej sieti. Ľadová plocha bude pre záujemcov bezplatne k dispozícii za ideálneho počasia do konca jarných prázdnin. Po tomto termíne bude potrebné plochu upraviť pre potreby hokejbalistov.

„Projekt podporený z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja“

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X