hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 397

Veľký aplauz pre Theatrobalans

V piatok večer 29. apríla sa nám ochotníci z Theatrobalans pod réžiou Dušana Kubaňa a Michala Nováka predstavili v premiére ich najnovšieho divadelného predstavenia Veselé paničky windsorské od Williama Shakespeara. Predstavenie sa odohralo symbolicky v týždeň osláv 400. výročia narodenia maestra Shakespeara.

Výborné renomé našich ochotníkov bolo potvrdené aj tento rok! Dva týždne pred predstavením sa spustil predaj lístkov na premiéru Veselých paničiek windsorských a hneď na druhý deň bolo predaných úctyhodných 132 lístkov! Týždeň pred samotným predstavením už bolo beznádejne vypredané a pre vysoký záujem sa muselo začať s predajom lístkov na reprízu.

Divadelníci v zložení Branislav Miko, Marta Hlaváčová, Anton Kováčik, Petra Fridmanská, Peter Beskid, Dagmar Čarnogurská a Ľubomíra Fridmanská  nám predviedli vnikajúce herecké výkony a ich prevedenie známej divadelnej hry sa stretlo s výborným úspechom.

Na piatkovej premiére ohodnotila plná sála divákov našich divadelníkov niekoľkominútovým aplauzom.

Príďte si po tento divadelný zážitok na reprízu divadelného predstavenia, ktorá sa uskutoční už 21. mája 2016 (sobota) o 19. 30 hod. v priestoroch mestskej kinosály. Mimochodom, aj toto predstavenie sa už pomaly ale isto vypredáva.

Najnovšie články