Už túto sobotu začína nový ročník futbalovej sezóny

V sobotu 6. augusta 2016 začína nový ročník futbalovej sezóny pre MŠK Slavoj Spišská Belá. Doobeda o 10.00 hod. sa na futbalovom štadióne v Spišskej Belej stretnú starší žiaci MŠK Slavoj Spišská Belá proti 1. MFK Kežmarok a o 11.45 nastúpia mladší žiaci z oboch tých klubov.

Poobede o 17. hod. vo svojom úvodnom zápase privíta domáce A-mužstvo mužov futbalový klub z Kravan. V nedeľu 7. augusta nastúpi B-mužstvo mužov MŠK Spišská Belá pro FK Vrbov.

A čo hovorí pred začatím novej sezóny prezident klubu Štefan Bieľak ?

Vážení priaznivci futbalu,  sme na začiatku novej futbalovej sezóny, kedy je zvykom povedať určité predsezónne predsavzatia či plány …. Kým tak urobím, tak sa vrátim k uplynulej futbalovej sezóne. Účinkovanie nášho klubu v nej hodnotím pozitívne, nakoľko A –družstvo mužov hralo o špicu tabuľky a rovnako B – mužstvo v 6. lige bolo silným a atraktívnym súperom pre ostatných. Najviac asi potešili dorastenci, nakoľko po jednoznačnom víťazstve starších dorastencov v 3. lige, sa po roku vracajú starší a mladší dorastenci (ako „dvojičky“) do 2. slovenskej ligy. Rovnako potešili aj naši žiaci a futbalové prípravky.

A preto poďakovanie patrí všetkým trénerom, ich asistentom, vedúcim družstiev a všetkým funkcionárom a tiež tým, ktorí boli nápomocní fungovaniu klubu a pri organizácii futbalových zápasov. Chcem sa zároveň poďakovať sponzorom nášho klubu za ich priazeň a najmä finančnú podporu, bez ktorých by sme nevedeli prefinancovať celú sezónu. Poďakovanie patrí aj tým fanúšikom, ktorí zostali verní nášmu klubu a chodili podporovať našich futbalistov.

Aké máme ciele pre novú sezónu ? Pokračovať v práci s mládežou – prípravkami a žiakmi a zlepšovať činnosť týchto mužstiev (tu je budúcnosť futbalu v našom meste). V prípade dorastu si želáme, aby v náročnej 2. lige sa udržali a boli dôstojnými súpermi pre vyspelejšie kluby. V prípade Bečka hrať tak, aby boli v prvom rade dobrou základňou pre A-mužstvo a v druhom rade sa na konci sezóny umiestnili v 1. polovici tabuľky (do 6. miesta). A pokiaľ ide o A-družstvo mužov, sú ambície tie najvyššie – hrať v 5. lige atraktívny futbal, bojovať o najvyššie priečky v tabuľke a urobiť maximum preto, aby sme túto ligu vyhrali. Tak mu držme palce a príďme ho povzbudiť. Všetci uvítame, ak najmä na domáce zápasy bude chodiť viac divákov, ktorí podporia našich futbalistov. Tak FUTBALU ZDAR, a tomu belianskemu zvlášť !

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X