hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 9

Tvorivý workshop – POTULKY PARKOM

Slovenská národná galéria, Kaštieľ Strážky, odštartovala letné prázdniny s deťmi kreatívne a zmysluplne. V rámci série júlových štvrtkových workshopov lektori SNG strávili minulý týždeň príjemné chvíle s účastníkmi workshopu s názvom Symboly v umení. Okrem toho, že sa deti o symboloch všeličo dozvedeli, tvorili aj vlastné šifrované grafické diela.

Druhý z prázdninových workshopov nesie názov Potulky parkom. Súčasťou národnej kultúrnej pamiatky Kaštieľ Strážky je priestranný anglický park, ktorý v každej ročnej dobe poskytuje návštevníkom možnosť oddychu. Cieľom workshopu v parku bude poznávanie lúčnych kvetín, ale aj liečivých bylín. Za účelom tvorby herbára, budú deti pod vedením lektorov SNG rastliny skúmať a zbierať. Prijmite pozvanie a zúčastnite sa voňavých tvorivých dielní.

Workshop sa uskutoční 9. júla 2020 v čase od 10.30 do 13.30 hod. a je určený pre deti vo veku 7 – 12 rokov. Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť na e-mail: lektori.strazky@sng.sk, alebo na telefónnom čísle: 052/245 40 00. Vstupné je 1 euro.

Tags: Aktuality

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X