Spišská Belá víťazom hokejbalového turnaja Fair Cup v Prahe

Mladí hokejbalisti MŠK Spišská Belá kategórie U13 sa počas víkendu 16. – 18. júna zúčastnili prestížneho hokejbalového turnaja Fair Cup v Prahe pod vedením trénera Miroslava Burdička. Naši belianski chlapci sa predstavili hneď v prvom zápase na výbornú a získali prezývku “mašina na góly”, ktorá ich vystihovala až do samotného konca turnaja, ktorý im priniesol pohár pre víťaza!

S výsledkom je mimoriadne spokojný aj tréner našej reprezentácie v Prahe Miroslav Burdíček: “Dokázali sme to. Spišská Belá v Prahe vyhrala všetkých šesť zápasov. Aj keď sme vo finále najprv prehrávali s Gajarmi, napokon sme vyhrali 2:1! Chlapci nádherne reprezentovali svoje mesto. Ďakujem im aj rodičom, ktorí tu s nami boli. Bola to krásna cesta a krásne prežitie hokejbalu v Prahe, kde sme dokázali vyhrať medzinárodný turnaj. Ďakujeme organizátorom za milé spomienky, ktoré si odnášame z Prahy a pozdravujeme všetkých kamarátov a našich priateľov z ostatných tímov. Tešíme sa, že sme vás všetkých spoznali a mohli s vami zažívať túto vynikajúcu atmosféru. Ďakujeme!”

Fair Cup je hokejbalový turnaj mladších žiakov (v aktuálnej sezóne ročníky 2004 a mladší), ktorého cieľom je konfrontovať v závere ligovej sezóny 2016/2017 vybrané tímy tejto vekovej kategórie. Fair Cup je od svojho prvého ročníka pripravovaný výhradne pre kategóriu mladších žiakov a koná sa vždy za účasti šiestich vybraných tímov. 

Viac o turnaji na: http://www.faircup.cz/index.asp

Tím Spišská Belá: Miroslav Burdíček – tréner,  Lukáš Pajer, Milan Kapral, Denis Kuchta, Lukáš Kubis, Janko Grich, Peter Kostka, Kristián Burdíček, Dominik Krupjak,Timotej Bockai, Peter Knapik, Adrián Miklas, Filip Mesar, Mário Alexy, Adrian Kubis.

KONEČNÉ UMIESTNENIE NA FAIR CUP-e 2017
1. MŠK Spišská Belá
2. L2Hockey Gajary Flames
3. Ježci Heřmanův Městec
4. HBC Plzeň
5. HBC Hostivař
6. JTEKT Svítkov Stars

GRATULUJEME a ďakujeme za výbornú reprezentáciu mesta Spišská Belá aj za hranicami Slovenska!

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X