Spišská Belá už aj na Instagrame

Aktuálne i historické fotografie Spišskej Belej nájdete od teraz aj na Instagrame! Naša radnica sa v snahe prinášať obyvateľom mesta Spišská Belá čo najaktuálnejšie a najzaujímavejšie informácie, prispôsobuje súčasným moderným trendom a odteraz budeme pre vás dostupní aj na ďalšej sociálnej sieti.

Spišská Belá spustila pre všetkých v mesiaci júl profil na sociálnej sieti Instagram. Popri ostatných médiách nášho mesta a teda dynamickej a aktualitami nasýtenej webovej stránke www.spisskabela.sk, mestských novinách Spišskobeliansky spravodaj, mestskom rozhlase a interaktívnej Facebook-ovej stránke mesta Mesto Spišská Belá, teraz nájdete informácie o Spišskej Belej v podobe fotografií a videí aj na sociálnej stránke Instagram. 

Instagram je s viac ako 500 miliónmi používateľov na celom svete jednou z najväčších a najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí na svete.

V aplikácii Instagram vyhľadajte profil spisskabela, kliknite na sledovať a majte k dispozícii prehľad o aktualitách i histórii mesta. Instagram mesta Spišská Belá s názvom spisskabela nájdete aj na tomto linku: https://www.instagram.com/spisskabela/
Takže sledujte nás a “heštegujte” s nami, nech o @spisskabela, resp. #spisskabela vedia po celom svete!

Ponuka hashtagov, ktoré sú späté s našim mestom, je nevyčerpateľná: #spisskabela #since1263 #srdcombelančan #vysoketatry  #malebnemesto  #belianskyrybnik  #belianskacyklotrasa  #beliansketatry #jmpetzval #mednansky #kastielstrazky #muzeumgreisigera #hokejbal #zemiakarskyjarmok ….. a mnoho ďalších, čo poviete?

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X