Šieste pokračovanie Džuravých vedomostí

Záujem o stretnutia súpereniachtivých tímov stále pokračuje. Aj preto sa OZ Kobalt rozhodlo odľahčiť a spríjemniť volebný večer soboty 29.2.2020 v poradí už šiestym kvízom Džuravé vedomosti.

Tentokrát bol obsah  otázok zameraný na testovanie všeobecného rozhľadu súťažiacich tímov. Popularitu tohto formátu naznačujú aj pravidelne prichádzajúce tímy či rodinné tímy a rýchle zaplnená kapacita podniku. Do februárového zápolenia sa prihlásilo 11 tímov a každý z nich si vymyslel svoj vtipný názov. Kvízujúci boli preverení šesťdesiatimi otázkami z oblasti vedy, kultúry, umenia, histórie, športu, gastronómie či showbiznisu. ,, Snažíme sa kvíz stále vylepšovať a ozvláštňovať. Novinkou vo februárových Džuravých vedomostiach boli napríklad vtipné videoukážky, degustačná otázka či rýchle kolo na preverenie znalosti cudzích slov,” konkretizujú Jozef Pivovarník a Dominik Šatala, moderátori kvízu Džuravé vedomosti a členovia OZ Kobalt a pokračujú ,, tímy sa na Džuravé vedomosti vracajú, čo je signál pre nás, že to má zmysel. Určite v tomto druhu zábavno – kultúrneho vyžitia budeme pokračovať. Ďalšie kvízy sú už naplánované a v procese výroby.

Atmosféra stretnutia sa niesla v spoločne zdieľanej záľube súťaživosti a očakávaní výsledkov nielen samotného kvízu. Prvenstvo si už po niekoľkýkrát odniesol tím Nie sme štyria. Tím Zodpovedná zmenka sa podelil o druhé miesto s nováčikom – tímom Sme tu omylom – ktorý len potvrdil, že jeho členovia tak celkom nezablúdili. Víťazom gratulujeme.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X