Aktuality
Počet zobrazení 1K

Romantický večer pre páry, 13. 02. 2024

Pri príležitosti sviatku sv. Valentína a Národného týždňa manželstva sa nám dňa 13. februára podarilo uskutočniť jedinečné podujatie, ktoré potešilo všetkých milovníkov romantiky.

Zakladateľ Národného týždňa manželstva Richard Kane hovorí, že „Ak je manželstvo zručnosťou, tak sa staňme zručnými!“. Cieľom tejto kampane bolo dať manželom príležitosť oceniť, posilniť, prehĺbiť, ale aj dať do poriadku svoje manželstvo, jednoducho ich povzbudiť k tomu, aby na svojom manželstve pracovali.

Národný týždeň manželstva v Spišskej Belej už v nedeľu uviedla naša Základná umelecká škola Ladislava Mednyánszkeho svojim HAUSKONCERTOM v Komunitnom centre. V pondelok sme pokračovali koncertom vokálnej skupiny Close Harmony Friends v Evanjelickom kostole.

V utorok sme oslavu národného týždňa manželstva uzavreli podujatím s názvom „Romantický večer pre páry“. Pred začiatkom tejto milej akcie sa nám podarilo pre návštevníkov za dobrovoľný príspevok ku filmu zabezpečiť aj pukance a vďaka WineBell – Vinotéka Spišská Belá bolo na predaj chutné frizzante.

Do programu tohto večera sme vďaka sponzorom mohli zahrnúť aj malú „tombolu“, kde sa žrebovalo číslo radu a číslo sedadla výhercov. Výhercom sme odovzdali dokopy 4 ceny, ktoré boli od sponzorov Schiller Tatras Restaurant, Vinotéky WineBell, Kníkupectva alterego.sk a novootvorenej Kaviarne K23. Patrí im veľká vďaka za to, že svojou podporou umocnili atmosféru celého podujatia.

Hlavným bodom večera bolo premietanie českého filmu „Ostrov“, ktorý nás všetkých pohltil do svojho príbehu lásky. Tento večer nám pripomenul dôležitosť romantiky a spoločného času stráveného s tými, ktorých máme radi.

Veríme že s podporou našich občanov sa nám v budúcnosti podarí do našej bývalej kinosály priniesť nový život. Táto kinosála, ktorá kedysi slúžila ako miesto stretávania a zábavy pre našich občanov, má obrovský potenciál stať sa opäť centrom kultúry a spoločenského života v našom meste.

Najnovšie články