hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 358

Pripravuje sa 9. ročník Fest Fajného Festu

Multižánrový hudobný festival Fest Fajný Fest sa vďaka dôvere Slovenskej národnej galérie, spolupráci Mesta Spišská Belá, podpore Prešovského samosprávneho kraja a mnohým sponzorom, uskutoční dňa 31. júla 2021 v parku Kaštieľa Strážky.

Tento rok na festivale vystúpi slovenská rock´n´rollová legenda SLOBODNÁ EURÓPA. S kvalitnou hudobnou produkciou, ale aj dávkou recesie a zábavy sa predstaví CHIKI LIKI TU-A. V zábavnom móde bude pokračovať s tzv. priemyselným folklórom súrodenecká dvojica z Vrbového – VRBOVSKÍ VÍŤAZI. Prekvapivú a úspešnú spoluprácu metalu a rapu odprezentujú RAST2DUST a ZVERINA. O elektronické beaty a rytmy sa postará THIS IS KEVIN a experimentálny pop zahrá WHITE PLACE. Návštevníkov garantovane roztancuje kapela THE ROCKET DOGS a s fúziou jazzu a latino do parku zavíta LOS MASSAKEROS.

Lokálnu hudobnú scénu zastane POOPIČNÝ STAV z Kežmarku, NO BRAKE zo Starej Ľubovne a VESMYR z Popradu. FFF obohatia aj akustické hudobné vystúpenia MATEJA TÁLEHO a JANYKA TIGRA ORAVCA. Keďže Fest Fajnému Festu záleží aj na životnom prostredí, 9. ročník predstaví novinku vo forme prednášky spojenej s diskusiou o klimatickej zmene. Niektoré zákutia tejto aktuálnej témy návštevníkom zrozumiteľne priblíži JOZEF PECHO, klimatológ zo Slovenského hydrometeorologického ústavu.

Tradične sú pripravené aj rôzne sprievodné akcie, vrátane profesionálneho tímu detských animátorov. Vstupenky na Fest Fajný Fest, ktorý sa začne v sobotu 31. júla 2021 o 12.00 hod., je možné si zakúpiť v on-line predpredaji. Viac informácií na www.festfajnyfest.sk, ako aj na FBIG.

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu