Pomôžte Adamkovi

Adamkovi Kačmarčíkovi zo Spišskej Belej po ťažkom pôrode jeho mamičky lekári nedávali veľké nádeje. Napriek tomu je Adamko veľký bojovník, čo potvrdzujú aj samotní lekári, ktorí síce u Adamka konštatovali veľmi ťažkú diagnózu – detskú mozgovú obrnu, no zdravotný stav Adamka sa postupne v malých krokoch zlepšuje. Výrazne mu pomohol aj absolvovaný rehabilitačný pobyt v Adeli Centre v Piešťanoch. Vďaka nemu dokáže sám chvíľu sedieť s oporou o ruky a udrží sa na štyroch, čo do vtedy nevedel a samozrejme posunulo ho to aj mentálne. Podľa vyjadrenia lekárov veľmi prospešná by mala byť jeho ďalšia rehabilitácia v tomto centre, ktorá je však finančne veľmi náročná, čo je výrazne nad finančné možnosti tejto rodiny.

Rodinka Kačmarčíková sa preto obracia na tých z vás, ktorí chcú a môžu pomôcť, s prosbou o finančnú pomoc v mene Adamka. Adamkove prognózy do budúcnosti sú veľmi nádejné, avšak za predpokladu, že bude aj naďalej pokračovať v špecializovaných rehabilitáciách a terapiách.

S prosbou o túto finančnú pomoc sa na vás obracia okrem Mesta Spišská Belá, ktoré prostredníctvom občianskeho združenia Moje Mesto Spišská Belá prispelo Adamkovi sumou 600 €, aj Adamkova mamička Lucia: „Adamko je náš najväčší poklad, ktorý sa nám za všetko odvďačuje svojím úsmevom a radosťou zo života. Môj syn má veľmi veľké šance a dobré prognózy do budúcnosti. Boli by sme Vám veľmi vďační za akúkoľvek finančnú podporu.“

Ak chcete Adamkovi pomôcť, tak to môžete urobiť cez  tento transparentný účet: http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5116553451.

ĎAKUJEME za vašu pomoc !

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X