Podporte ZŠ J. M. Petzvala hlasovaním v projekte

Spoločnosť Kaufland tento rok rozbieha projekt Čerstvé hlavičky, do ktorého sa zapojila naša Základná škola J. M . Petzvala. Projekt je zameraný na získanie pravidelného (týždenného) prísunu čerstvého ovocia a zeleniny pre žiakov školy po dobu jedného roka.

Stačí, ak na stránke cerstvehlavicky.sk nájdete našu školu a zahlasujete za ňu registráciou pokladničných bločkov z nákupu v Kauflande. Verejné hlasovanie prebieha v termíne od 25. apríla. do 5. júna. 2019 formou registrácie pokladničných blokov z nákupov v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku. Každý blok bude mať hodnotu jedného hlasu a držiteľ bloku ho bude môcť venovať ktorejkoľvek škole, ktorá sa do súťaže prihlási.

Školy, ktoré získajú najviac hlasov, vyhrajú pre svojich žiakov čerstvú zeleninu a ovocie na celý školský rok 2019/2020 od vybranej predajne Kaufland.

Každý nákup sa počíta a aj naša škola sa môže stať jednou zo 67 škôl, ktoré budú dostávať ovocie a zeleninu pre žiakov celý školský rok 2019/2020.

S poďakovaním

Mgr. Anna Rothová, riaditeľka  ZŠ J. M. Petzvala

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X