Aktuality
Počet zobrazení 1K

Poďakovanie primátora za pomoc a účasť na testovaní Covid-19

Úprimne ďakujem všetkým Vám, ktorí ste sa zúčastnili na celoplošnom testovaní na ochorenie Covid-19 v našom meste!

Predovšetkým ďakujem tým, ktorí stáli v prvej línii – zdravotníkom, vojakom, policajtom štátnym i mestským, hasičom profesionálnym i dobrovoľným, administratívnej výpomoci a ľuďom, ktorí materiálovo-technicky zabezpečovali prípravy a realizáciu testovania.

Ďakujem aj spolupracujúcim organizáciám, inštitúciám a firmám – najmä obom základným školám v našom meste a ich vedeniu i zamestnancom, ktorí sa podieľali na prípravách i samotnom testovaní, dodávateľom materiálneho a technického zabezpečenia, stravy a ostatných potrebných komodít.

Obrovskú zásluhu na zdarnom priebehu testovania majú aj moji kolegovia z mestského úradu, ktorí popri svojej bežnej práci v extrémne krátkom čase dokázali pripraviť testovanie na piatich odberných miestach, za čo im patrí nesmierna vďaka a obdiv.

No a rovnako veľké „ĎAKUJEM“ patrí aj všetkým obyvateľom nášho mesta, ktorí svojou účasťou na testovaní prejavili zodpovednosť a spolupatričnosť – dokázali sme, že nám záleží na našej budúcnosti a nechceme seba ani iných ohrozovať šírením zákerného vírusu. Prosím všetkých Vás, ktorí máte negatívny výsledok testu, aj naďalej dodržiavajte pravidlá R-O-R: nosenia RÚŠOK – dezinfekcie RÚK – a sociálneho ODSTUPU. Tí z Vás, ktorí máte pozitívny výsledok testu, prosím, buďte zodpovední a zostaňte v karanténe. Iba tak sa dokážeme chrániť pred šírením koronavírusu.

Verím, že v čo najkratšom čase sa budeme môcť v uliciach nášho krásneho mesta stretávať bez rúšok, užívať si život a všetko, čo nám Spišská Belá ponúka. A s tými, ktorí k nám prišli prvý-krát alebo kvôli výkonu testovania – teda najmä s Vami zdravotníkmi a vojakmi, ale aj všetkými miestnymi participantmi, sa veľmi rád stretnem v blízkej budúcnosti v niektorom z nádherných kútov nášho belianskeho chotára.

Srdečne Vám ďakujem!

Váš primátor Jozef Kuna

Tags: korona, testovanie
Najnovšie články
Oznámenia
X