hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 15

Počas leta bude Face club otvorený aj doobeda

Plány na leto sú u každého v plnom prúde a ani Face Club neotáľa a pripravuje pre vás skvelý letný program!

FACE doobedia
Počas letných prázdnin budú priestory Face clubu otvorené aj doobeda. Každý deň od 9:00 do 14:00 si pre vás naši dobrovoľníci pripravia atraktívny program. Budú to dni s rôznym prívlastkom: športový, vzdelávací, dobrovoľnícky, herný a ďalšie. Naši animátori už intenzívne pracujú na programe, a určite sa máte na čo tešiť. Opäť raz vsadíme na Inšpiráciu, Zážitok a Rast.

Jazykové campy
Vďaka podpore z participatívneho rozpočtu mesta Spišská Belá pre rok 2017 Face Club môže odštartovať nový projekt pre rozvoj jazykových schopností detí a mládeže. Pôjde o jazykové campy v angličtine, ktoré ponúknu nezabudnuteľný zážitok, nové priateľstvá, dobrodružstvá, zbúranie strachu z cudzieho jazyka, a taktiež posun v komunikačných schopnostiach. Jazykové campy budú prebiehať na princípe denného tábora počas piatich dní v týždni, konkrétne v termínoch:
17. – 21. júl – skupina nad 13 rokov (Marcel & Aďka)
24. – 28. júl – skupina pod 13 rokov (Vlaďka, Aďka, Klára)
14. – 18. august – skupina pod 13 rokov (Vlaďka, Karmen, Klára)
21. – 25. august – skupina nad 13 rokov (Marcel, Karmen)

Každá skupina bude mať vlastných lektorov a program bude obsahovať hry, aktivity, prácu v tímoch, prácu na projektoch, výjazdy do prírody či do iných zaujímavých kútov mesta. Výučba nebude prebiehať bežnou formou, ale práve naopak, cez bežné denné situácie budeme pracovať na zdokonalení vyjadrovania, slovnej zásoby a najmä na odbúraní strachu z rozprávania. Účasť na campoch si nevyžadujú vaše financie, ale vyžadujeme od vás odhodlanie na sebe pracovať, motiváciu zlepšovať sa v jazykových schopnostiach a chuť sa zapojiť a byť aktívny. Na každý kurz budeme prijímať 10 účastníkov, pre zaručenie individuálneho prístupu. Takáto ponuka sa neodmieta, preto píš na: miriambachledova@gmail.com, zisti viac a nenechaj si ujsť voľné miesta.

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X