Od 13. januára hlasujeme za ihrisko Žihadielko

Ako sme už informovali, naše mesto sa rozhodlo využiť poslednú možnosť registrovať sa do projektu Žihadielko 2020. Do posledného ročníka súťaže o ihrisko pre deti od 2 do 12 rokov sa mohli zapojiť všetky slovenské mestá v jedinej súťažnej kategórii, bez ohľadu na počet obyvateľov. Prihlásených je spolu 93 miest a obcí. Desať posledných ihrísk Žihadielok vyhrá 10 lokalít s najvyšším počtom hlasov.

V prípade úspešnosti Spišskej Belej v hlasovaní, umiestnime ihrisko Žihadielko s ôsmimi hracími prvkami, ale tiež s lavičkami, stojanom na bicykle, či odpadkovými košmi, na sídlisko Družstevná. Hlasovať sa začne 13. januára 2020 od 9.00 hodiny na stránke www.zihadielko.sk. Jedinou podmienkou je registrácia potvrdená overovacím SMS kódom na uvedenej webovej stránke, alebo prihlásením sa prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti. SMS s jednorazovým registračným kódom je bezplatná. Pri prihlasovaní odporúčame kontrolovať si aj nevyžiadanú poštu. Upozorňujeme, že vyhlasovateľ súťaže považuje za porušenie pravidiel súťaže prihlásenie sa prostredníctvom viacerých e-mailových adries patriacich jednej fyzickej osobe. Za takéto správanie dôjde k vylúčeniu hlasujúceho. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín zahlasovať za vybranú lokalitu. Ďalší bonusový hlas navyše je možné každý deň získať za zvládnutie jednoduchej online hry. Priebežné poradie bude zverejnené (s výnimkou posledného týždňa) a pravidelne aktualizované na žihadielkovom webe. Hlasovanie bude prebiehať do 29. februára 2020.

Pre hlasujúcich je pripravené množstvo atraktívnych cien na každý deň. Za splnenie Vilkovej výzvy bude možné získať napr. programovateľného robota, lego Harry Potter, kolobežku, mini dron a pod. K dispozícii bude aj Majina zábavná hra Bublinková párty.

Môže Vás zaujímať...