hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 365

Najkrajšie fotografie Prešovského kraja 2018

Šiesty ročník fotografickej súťaže Choď a foť pozná svojich víťazov. Autori na fotografiách zachytili krásy a zaujímavosti Prešovského kraja. Víťazné a finálové fotografie uvidí verejnosť aj na putovnej výstave.

Súťaž pre amatérskych i profesionálnych fotografov pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska.Cieľom súťaže je propagovať zaujímavosti Prešovského kraja prostredníctvom fotografií a putovnej výstavy. Záujem o súťaž každoročne rastie, do šiesteho ročníka bolo prihlásených 493 fotografií od 155 autorov. K dispozícii bolo päť kategórií: 1. Black & white, 2. Kultúra, tradície a história, 3. Príroda, 4. Šport, športové aktivity a 5. Historické fotografie.

Finálové fotografie budú súčasťou putovnej výstavy Choď a foť 2018. Prvým cieľom výstavy bude ako každý rok Divadlo Jonáša Záborského v Prešove. Výstavu odštartuje vernisáž za účasti autorov fotografií, ktorá sa uskutoční 12. decembra 2018 o 17.00 hod. vo foajé DJZ v Prešove. Na vernisáž je pozvaná široká verejnosť. V budúcom roku bude výstava putovať do rôznych miest na Slovensku i v zahraničí. 

Viac na : 

 https://www.severovychod.sk/clanok/najkrajsie-fotografie-presovskeho-kraja-2018

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X