Mladí vs. Mesto – Iniciatíva k založeniu Mestského mládežníckeho parlamentu

Ako pre každé mesto, tak aj pre Spišskú Belú sú kľúčoví ľudia. Ľudia, ktorí chodia s „otvorenými očami“, ktorým záleží na mieste, kde žijú, ktorí premýšľajú, ktorí chcú a tvoria pozitívne zmeny vo svojej komunite. Tí, ktorí vedia, čo prospeje im, ich rodinám, či celej spoločnosti a vytvárajú tak naše mesto atraktívnejším.

A čo my mladí? Chceme aj my Spišskú Belú odlíšiť a spraviť viac našou?
Aj ty chodíš s „otvorenými očami“, častokrát snívaš, čo by si vytvoril, čo by bolo zaujímavé pre teba a pre ostatných? Funguješ v rôznych spolkoch a vidíš priestor na zlepšenie, inováciu či pokrok? Máš odvahu a odhodlanie zrealizovať svoje nápady a riešiť problémy? Poď s nami vytvoriť priestor pre nás, pre mladých, ktorí chcú tvoriť. Veď načo je tvor, ktorí netvorí!

Mládežnícky parlament nebude len o vyjadrení názoru a už vôbec nie o kritizovaní, či ukazovaní prstom. Spoločne budeme budovať! Verzus, pretože parlament má byť partnerom vedeniu mesta Spišská Belá, má sa stať oporným bodom v hľadaní potrieb mladých ľudí, vo vytváraní riešení a najmä v realizácií nápadov a konkrétnych riešení. Obrovský priestor pre teba a tvoju iniciatívu.

Ako sa môžem zapojiť?
Spolu budeme v priebehu najbližších mesiacov hľadať a nastavovať systém možného fungovania mládežníckeho parlamentu v podmienkach nášho mesta, budeme hľadať potreby mladých, konkrétne problémy a ich riešenia. Chceš sa pridať? Napíš na: miriambachledova@gmail.com, my ťa skontaktujeme a dohodneme si spoločné stretnutie.

Hoci mládežnícky parlament plánujeme založiť neskôr (po určitej spoločnej diskusii), už teraz ťa pozývame zapojiť sa do iniciatívy prípravy jeho založenia.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X