Aktuality
Počet zobrazení 1K

Memoriál Marcela Novoroľníka (vianočný futbalový turnaj)

Dňa 26. decembra 2023 sa v Spišskej Belej (v telocvični ZŠ Petzvala) uskutočnil už tradičný vianočný futbalový turnaj. Po druhýkrát však išlo zároveň o Memoriál Marcela „Levika“ Novoroľníka (hráča, trénera a funkcionára, ktorý nás pred rokom nečakane opustil), ktorému aj takýmto spôsobom prítomní poďakovali za to, čo vykonal v prospech belianskeho futbalu.
Turnaja, ktorý pripravil MŠK SLAVOJ v spolupráci s Mestom Spišská Belá, sa zúčastnilo 16 družstiev, ktoré si zahrali v 4 skupinách a následnej tí 8 najlepší si zahrali play off. Víťazom turnaja sa stalo družstvo „Guľomet“ z Veľkej Frankovej, druhé skončilo družstvo „Žabky“ zo Slovenskej Vsi a tretie družstvo „Energy TEAM“.
Najlepším hráčom sa turnaja bol Alexander Baláž (Young boys) a najlepším strelcom (s počtom 7 gólov) – Tomáš Fecko (Guľomet).
Za organizáciu turnaja ďakujeme najmä Marekovi „Pinďovi“ Milaňákovi, Marekovi „Sisiňovi“ Siskovi, Paťovi Gallikovi a ďalším chalanom z MŠK. Za rozhodovanie zápasov ďakujeme Vladovi Gavalierovi a za občerstvenie (bufet) Ďoďovi Maťašovi.
Zúčastnené družstvá: Sisiňo team, Lendacký Slavoj, Young boys, Balamuty, Energy team, Pretekarys, Žabky, Darebáci, Guľomet, Starci, West Coast, Skrutil s.r.o., Pouličná zmes, The chosen ones, Mortyho gangstri, Zalúbová
Najnovšie články
Oznámenia
X