Aktuality
Počet zobrazení 1K

Medzinárodný halový turnaj v Poprade

Dňa 17. februára 2019 sa naše prípravky MŠK Slavoj Spišská Belá U 11 ročník, nar. 2008 a mladí a U 9 a mladší, nar. 2010 sa zúčastnili medzinárodného halového turnaja organizovaného klubom FAM Poprad. Turnaj sa uskutočnil v Aréne Poprad a zúčastnili sa ho 2 mužstvá zo Slovenska a 2 mužstvá z Poľska.  Hralo sa podľa pravidiel halového futbalu systémom každý s každým s počtom hráčov 4+1 a hrací čas bol 1×20 minút pre prípravku U 9 a 25 minút pre prípravku U 11.

Naša prípravka U 9 skončila na výbornom 2. mieste a náš hráč Dominik Jurkovský sa stal najlepším strelcom turnaja s počtom gólov 6. Prípravka U 11 skončila na 4. mieste.

Mužstvo MŠK Slavoj Spišská Belá reprezentovali:

Matej Pavličko, Tomáš Granda, Lukáš Malich, Martin Malich, Dominik Jurkovský, Rudolf Zajac, Leo Kovalčík, Marko Varga, Eva Ferenčáková, Teodor Petrík a Marek Krajanec.

4. MŠK Slavoj Spišská Belá

Timotej Sedlák, Adrián Wojtas, Tomáš Malich, Andrej Heldák, Michal Oravec, Tadeáš Tomala, Tomáš Zamkovský, Marko Majerčák, Matej Just, Tomáš Mazurek a Jakub Talár.

Tréner: Silvio Mlak

Turnaj ukázal, že pri prípravke U 9 sa musia hráči sústrediť aj na posledný zápas turnaja a nie očakávať, že víťazstvo príde samo. Hráčom ďakujeme za futbalové výkony a vzornú reprezentáciu nášho klubu a rodičom za povzbudzovanie počas zápasov.

Organizátorom ďakujeme za pozvanie a výbornú organizáciu turnaja.