LEGENDARIUM 2020

Užite si leto plné dobrodružstiev, zábavy, poznania a objavovania s legendami a mapou pokladov.

Súťaž LEGENDARIUM je tu po piaty raz! V tomto roku trvá od 20. júna 2020 do 19. septembra 2020.

Ako LEGENDARIUM funguje? Na záujemcov o cestovanie po Východnom Slovensku a spoznávanie jeho zákutí je pripravená mapa pokladov. Do nej treba zbierať pečiatky zo zariadení, ktorých zoznam nájdete na internetovom odkaze www.legendarium.info (najbližšie sú to: Kaštieľ Strážky a Múzeum J. M. Petzvala v Spišskej Belej) a hľadať nálepky na vybraných miestach v Prešovskom kraji prevažne v prírode. Na základe indícií v mape pokladov nájdete 15 vybraných lokalít, kde je umiestnený červený trezor. Po zadaní tajného kódu v ňom objavíte svoj poklad, ktorý nalepíte do mapky pokladov.

Hlavnou cenou je detský horský bicykel BIKERE a šliapacie autíčko.

Navyše sa súťaží aj o víkendový pobyt pre celú rodinu, rodinné vstupy do aquaparkov, na kúpaliská a do rozmanitých atrakcií, o tablety a mnoho ďalších cien.

Zároveň už počas cestovania získate odmeny po prekonaní v garantovaných hraniciach (napr. obal na mobil, multifunkčnú šatku, bublifuk, šiltovku či športový vak).

Mapu pokladov získate na miestach, ktoré vydávajú pečiatky, taktiež v mnohých infocentrách,  hoteloch a atrakciách kraja.

Vydajte sa po stopách legiend a užite si množstvo výletov a dobrodružstiev. Čakajú na vás zaujímavé miesta, neprebádané lokality, pátranie v prírode, ako aj návšteva rozmanitých atrakcií, kúpalísk, jaskýň, hradov, vyhliadok a športovísk…

LEGENDARIUM je úspešný projekt pre rodiny s deťmi, ktorý pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Projekt má na konte nielen množstvo cestovateľov, ale aj viacero ocenení – napríklad od Ministerstva dopravy SR, Slovenského syndikátu novinárov, či v súťaži AndroidCode.

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X