Karneval v Zariadení opatrovateľskej služby v Strážkach

Fašiangové obdobie v tomto roku už máme za sebou. Popolcovou stredou 26. februára 2020 sa definitívne uzavrelo, ale spomienky na čas plesov, zábav, bálov či karnevalov zostáva.

Aj klienti Zariadenia opatrovateľskej služby v Strážkach sa 21.2.2020 v popoludňajších hodinách stretli na svojom karnevale. V malej spoločenskej miestnosti ZOS-ky  si prezlečení do vtipných masiek v duchu hesla: ,,Čo skriňa dala,“ zatancovali naozaj všetci klienti. Aj tí, ktorí sú na vozíku!  Adekvátne karnevalovo zaodetí, doladení príspevkom tvorivých rúk zamestnancov sociálneho zariadenia, si aj v zrelom veku pripomenuli, že je čas zabaviť sa, pozabudnúť na vrásky na čele a prípadné bolesti. Klienti tak dostali príležitosť siahnuť po svojej kreativite pri zostavovaní masiek a osviežili si myseľ.

Pohostenie nachystali zamestnanci ZOS-ky – presne v duchu tradičných fašiangov – niečo sladké, niečo slané. Nechýbali šišky, fánky či venčeky alebo mafínky. K celkovej uvoľnenej atmosfére karnevalu prispel každý, keďže každá maska sa musela predstaviť. Moderátorkou podujatia bola Alena Konkoľová, ktorá svojimi komentármi gradovala príjemnú, uvoľnenú atmosféru, ktorá k finále fašiangov neodmysliteľne patrí.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X