Kam v Spišskej Belej cez víkend?

Obyvatelia Spišskej Belej sa tento víkend nudiť nebudú… na svoje si prídu priaznivci športu i kultúry.

Cez víkend sa už po 19. krát uskutočnia v Kaštieli Strážky slávne Kaštieľne hry.

V sobotu sa ulahodí dospelému divákovi a v anglickom parku sa vám v komédii Baby na palube predstavia herečky Oľga Belešová a Zuzana Martinková. V nedeľu zas počas pestrého programu pre najmenších ovládnu anglický park úsmevy detského publika… Viac o podujatí sa dozviete kliknutím na obrázok.

Na majstrovské futbalové zápasy vás pozývajú futbalisti MŠK Slavoj Spišská Belá:

Chcete si predĺžiť tento príjemný víkend o ďalší zážitok? Koncert Dievčenského speváckeho zboru ZUŠ je potom pre vás ten pravý. Takúto originálnu pozvánku na svoj koncert si pre vás pripravili členky zboru:

Spišská Belá neotáľa ani za hranicami mesta. Už zajtra si zahrajú naši hokejbalisti prvý zápas v Prahe a takto sa Vám prihovárajú: “Chceme pozdraviť rodičov, známych a všetkých, čo nám držia palce… dnes skoro ráno sme dorazili my belianski hokejbalisti U13 do Prahy a urobili si výlet po krásnom meste. Večer sme sa boli schladiť na kúpalisku. Zajtra začína fair cup pre kategoriu U13 a my odohráme dva zápasy. Prvý s Gajarmi a druhý vo večerných hodinách s Pražským družstvom Hastivař..” DRŽÍME PALCE!!! (Viac fotografií z pobytu v Prahe nájdete na Facebooku – Mesto Spišská Belá”)

Všetkým prajeme krásny víkend plný športových a umeleckých zážitkov!

 

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X