Jarné prázdniny aj s detským klziskom

Po viacerých pokusoch sa to konečne podarilo! V Spišskej Belej sa môžete korčuľovať aj tento rok! Pred radnicou už stojí detské klzisko.

Mesto Spišská Belá pripravilo prekvapenie pre všetkých žiakov počas jarných prázdnin. Aktuálne mínusové teploty umožnili zaľadniť plochu pred mestským úradom, ktorá bude v najbližších dňoch (dokiaľ bude počasie “spolupracovať”) slúžiť ako detské klzisko. Pozývame preto všetky deti, aby sa prišli počas prázdnin zabaviť a zakorčuľovať si. Klzisko je k dispozícii zadarmo.

Obyvatelia Spišskej Belej mohli posledné dva roky využívať ako klzisko hokejbalové ihrisko na Tatranskej ulici: “Túto zimu nám počasie neprialo. Od polovice decembra až do začiatku februára sme sa snažili opakovane niekoľkokrát urobiť ľad na hokejbalovom ihrisku. No žiaľ, nepodarilo sa nám to kvôli počasiu! Navyše, hokejbalové ihrisko aktuálne slúži na prebiehajúce zápasy hokejbalovej extraligy a preto sme sa spolu hokejbalistami dohodli, že túto plochu tento krát ako klzisko nevyužijeme,” konštatoval primátor Spišskej Belej Štefan Bieľak.

ĎAKUJEME belianskym dobrovoľným hasičom a zamestnancom mestského úradu za prípravu a zaľadnenie plochy!

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X