Hľadá sa top samospráva Slovenska 2019

Celoslovenský informačný portál, s ktorým je možné spoznávať Slovensko http://www.slovakregion.sk vyhlásil v apríli už jedenásty ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž potrvá do 31.10.2019. Súťaží sa v kategóriách NAJ Mesto Slovenska 2019 a NAJ Obec Slovenska 2019.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – registrovaní hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na vyššie spomenutej webstránke. Registrácia je bezplatná a nezáväzná. Hlasovať je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Hlasuje sa kliknutím na ,,Pridaj hlas!” v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú vyhlásené a zverejnené 5.11.2019. Každý mesiac budú spomedzi hlasujúcich vyžrebovaní výhercovia hodnotných cien.

Zároveň bol vyhlásený aj v poradí ôsmy ročník súťaže o primátora/starostu Slovenska, ktorá rovnako potrvá do 31.10.2019. Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2019 a Starosta Slovenska 2019. Spôsob hlasovania a registrácie je obdobný. Ak má niekto záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašle navyše krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre svoje mesto/obec. V súťaži Primátor Slovenska 2019 a Starosta Slovenska 2019 nevzniká poradie a vyhlasuje sa len víťaz. Výsledky budú rovnako ako v súťaži o najkrajšie mesto a obec Slovenska 2019 vyhlásené a zverejnené 5.11.2019.

Môže Vás zaujímať...