Goral RUN 2020 – zrušené

Vážení priaznivci behu,

organizácia Runners’n Roses s ľútosťou oznamuje, že podujatie GORAL RUN 2020 v Spišskej Belej, plánované na 17.10.2020 sa tento rok neuskutoční. Bolo to ťažké rozhodnutie, no bezpečnosť a zdravie bežcov, dobrovoľníkov a všetkých ľudí, ktorí sa na organizácii pretekov podieľajú sú prvoradé!

V súčasnej situácii nie je možné predvídať zmenu opatrení ani garantovať, že preteky by neboli zrušené tesne pred ich začiatkom. Zázemia, na ktoré boli všetci účastníci zvyknutí počas predchádzajúcich ročníkov, tento rok kvôli súčasnej situácii nie je možné využiť vôbec alebo nie tak, ako by bolo potrebné pre zabezpečenie dostatočného komfortu pre bežcov a dobrovoľníkov. Dôležitým argumentom je tiež zmena zoznamu rizikových krajín, ktorá skomplikovala účasť na pretekoch GORAL RUN 2020 viacerým bežcom napr. z Čiech alebo Maďarska, resp. z iných krajín, ktoré sa nachádzajú v červenej zóne.

Organizátori podujatia vedia koľko úsilia a času je potrebné venovať tréningu na preteky, preto Vás veľmi radi privítajú na budúcom ročníku, ktorého termín je stanovený na sobotu – 16.10.2021.

Platby za štartovné budú prihláseným účastníkom vrátené v prípade, že o to požiadajú, ak však o vrátenie poplatku nebude požiadané, bude pretekár automaticky presunutý na ďalší rok.

Za pochopenie situácie vopred ďakujeme!

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X