hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 489

Gólovú smršť nadelila Spišská Belá Levočanom po obrátke

Zaujímavý priebeh malo stretnutie piatej ligy Podtatranskej v Spišskej Belej. Domáci po bezgólovom prvom polčase nasúkali Levočanom v tom druhom poltucet.

Hostia sa držali do 46. minúty. Hneď v úvode druhého polčasu si strelil nešťastný vlastný gól Branislav Minďáš a potom sa to už na Levoču sypalo.

„Chýbalo nám veľa hráčov, lebo mali pracovné povinnosti. Vedeli sme, že hráme proti silnému súperovi, zamerali sme sa na defenzívu. V prvom polčase nám to vychádzalo, chlapci bojovali. Kľúčové bolo, že z prvej akcie domácich v druhom polčase sme dostali gól. Potom sa už rozpadla koncepcia našej hry. Veľkú vedu z toho ale nerobíme. Chceme dohrať súťaž, v Levoči nie je podpora futbalu. Veľa sa netrénuje,“ uviedol hrajúci tréner FK 05 Levoča Miroslav Dunčko.

Beľania sa po obrátke rozbehli. V 77. minúte si za stavu 4:0 dovolili aj striedanie brankárov, keď jednotku tímu Maroša Dulebu nahradil Rastislav Tomala.

„V prvom polčase to bolo z našej strany dosť slabé. V kabíne sme si povedali, že musíme viac ožiť. Nakopol nás rýchly prvý gól a potom to už išlo. Pre mňa to bol dosť ťažký zápas, lebo zákrokov tam nebolo veľa. Bol som dosť nerozchytaný a súper to mohol využiť. Chalanov som ale podržal a potom pomohli oni mne. Za už rozhodnutého stavu som povedal nášmu kapitánovi, aby s trénerom dohodol výmenu brankárov. Chcel som, aby aj mladý gólman dostal šancu. Každý brankár, ktorý sa chce posúvať vyššie, potrebuje chytať,“ povedala opora MŠK Slavoj Spišská Belá Maroš Duleba.

Čítajte viac: http://poprad.korzar.sme.sk/c/8189021/golovu-smrst-nadelila-spisska-bela-levocanom-po-obratke.html#ixzz48tmKyfo7

Najnovšie články