Fotosúťaž manželských príbehov

V dňoch 10. – 16. februára 2020 sa bude na Slovensku konať jubilejný 10-ty ročník celosvetovej kampane na podporu manželstva s názvom Národný týždeň manželstva. Jeho cieľom je dať manželom cez rôznorodé podujatia príležitosť posilniť svoj manželský vzťah a povzbudiť ich, aby na ňom priebežne pracovali.

V tomto duchu bola vyhlásená aj Fotosúťaž manželských príbehov na tému: Náš manželský príbeh. Môže to byť prerozprávanie celého manželského príbehu, alebo zachytenie radostnej udalosti, zážitku, spoločného úspechu, zvládnutie životnej skúšky, či nadobudnutie skúsenosti. súťažiaci nemusí hovoriť svoj vlastný príbeh, môže tlmočiť príbeh manželstva, ktoré ho inšpirovalo, či povzbudilo (príbeh manželstva svojich rodičov, starých rodičov, priateľov). Zmiešaný formát príspevkov (textovo-obrázkový) môžu súťažiaci posielať do 31. januára 2020 prostredníctvom registračného formulára, ktorý sa nachádza spolu s ďalšími informáciami o súťaži na webovom sídle Národného týždňa manželstva Prešov.

Porota po uzávierke súťaže vyberie 20 víťazných manželských fotopríbehov, ktoré budú predstavené na slávnostnej vernisáži 11. februára 2020 o 17.00 v Krajskom múzeu v Prešove a následne vystavené aj v ďalších kultúrnych organizáciách Prešovského samosprávneho kraja. Súťaží sa o množstvo atraktívnych cien.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X