hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 3

Finále roka 2019 pod taktovkou humoru

Vianočné obdobie je aj časom, keď sa nám žiada stretávať sa s rodinou, priateľmi či mať viac kultúrnych zážitkov.  Práve s touto motiváciou pre všetkých priaznivcov súťaženia občianske združenie KOBALT  pripravilo aj v sviatočnom čase  kvíz Džuravé vedomosti a nadšenci divadla mali možnosť zažiť na vlastné oči naštudovanie divadelnej hry Ci hutorim, ty vole!

V piatok 27. decembra 2019 sa na vianočnom pokračovaní kvízu Džuravé vedomosti zúčastnilo 12 tímov. Boli medzi nimi už skalní súťažiaci, ale do atmosféry zdravej rivality s puncom priateľstva prenikli aj nováčikovia. Tentokrát kvíz preveril zdatnosť účastníkov v prehľade  vedomostí všeobecného charakteru. Víťazmi sa stalo družstvo s názvom  Modré ťavy.

Sobota 28. decembra 2019 už v rámci kultúry v našom meste patrila divadlu. Do Spišskej Belej pricestovali avizovaní bardejovskí divadelníci s hrou, ktorej názov Ci hutorim, ty vole! sľuboval príjemnú zábavu.  Aj preto na hercov čakalo vypredané hľadisko spišskobelianskej kinosály, ktoré sa zaplnilo do posledného miesta. Salvy smiechu dráždili bránice divákov, ktorí sledovali, čo sa stane, keď východniari odídu na skusy do Čiech. Vtipná sonda do rôznych východniarskych pováh, bývajúcich v jednom byte, uzavrela aktivity OZ KOBALT v roku 2019  a my sa už teraz tešíme na kultúrnu všehochuť, ktorú nám, veríme,  v roku 2020 toto združenie namieša.

 

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu
Oznámenia
X