Face club na vlnách Rádia Regina

Naši malí návštevníci prázdninového Herného doobedia sa veru nenudia a každý deň je pre nich pripravená nová, zaujímavá a kreatívna aktivita.
V stredu 27.7.2016  navštívila Face club redaktorka z Rádia Regina a porozprávala sa s faceclubákmi na rôzne témy.

Ako prvý rozprával o činnosti Face Clubu, dobrovoľníckej činnosti, projektových výzvach vedúci Face clubu Tony.  Na tému “Prečo venujem svoj čas cez letné prázdniny práve deťom,” rozprávali animátorky Aďka a Radka.
Keďže sa deti najprv trochu hanbili, tak sa s nimi pani redaktorka Vlaďka zahrala hru na autíčka a vodičov. Keď už autíčka zaparkovali a uhádli kto bol ich vodičom nastala v klube priateľská nálada a strach z rozprávania do mikrofóna sa stratil. “Prečo chodíš do Face clubu? Čo sa ti tu páči?” A aj na ďalšie otázky deti odpovedali pohotovo ako skúsení rečníci. 
Na konci rozhovoru odovzdala deťom redaktorka Vlaďka svoju vizitku, čo bolo inšpiráciou pre ďalšiu aktivitu v klube a deti si vytvárali vlastné vizitky.

Ak chceš aj ty zažiť niečo nové a zaujímavé príď do Face Clubu. Pestré a priateľské priestory Face clubu a jeho milí a ústretoví dobrovoľníci na čele s Tonnym, tu sú pre teba od pondelka do piatku v čase od 9:30 do 12:30.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X