Aktuality
Počet zobrazení 982

Do práce na bicykli 2021

Vážení občania,

 

v týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2021, do ktorej sa môžu zapojiť aj zamestnanci spoločností v našom meste. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas júna do práce na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania – minulý rok sa do súťaže zaregistrovalo takmer 8500 ľudí! Zároveň budú registrovaní zamestnanci súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie. 🙂

 

Chceli by sme vám preto ponúknuť možnosť účasti v tejto kampani. BEZPLATNÁ registrácia 2- až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu s kolegami, je možná najneskôr do 7. júna. Súťaže sa navyše môžu zúčastniť aj zamestnanci, ktorí pracujú z domu, na tzv. home office.

 

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, môžu sa do nej zapojiť aj zamestnanci dochádzajúci do práce verejnou dopravou alebo pešo. Tí takisto zabojujú o zaujímavé ceny, zistia, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nášho mesta.

 

Najnovšie články