Buďte informovaní o dianí v meste – SMS služba bezplatne dostupná pre všetkých obyvateľov Spišskej Belej

Mesto Spišská Belá spustilo pre všetkých obyvateľov mesta novú bezplatnú SMS službu, vďaka ktorej budete informovaní o najdôležitejších informáciách z diania v meste – pozvánky na kultúrne a športové podujatia v meste, odstávka vody alebo elektriny a iné dôležité informácie.

SMS službu si aktivuje priamo na webovej stránke mesta www.spisskabela.sk v sekcii občan –www.spisskabela.sk/obcan/sms/. Do príslušnej kolonky uvediete Vaše meno, číslo mobilného telefónu a po zaškrtnutí, že súhlasíte  so spracovaním osobných údajov za účelom evidencie došlých SMS, kliknete na „Zaregistruj“. V priebehu pár sekúnd obdržíte SMS správu na Vami uvedené telefónne číslo s overovacím kódom. Ten následne zadáte do požadovanej kolonky a kliknete na potvrdiť. Službu si môžete kedykoľvek bezplatne deaktivovať.

Všetky SMS správy, ktoré vďaka tejto službe obdržíte, budú obsahovať len stručné informácie o podujatí alebo ozname. Ak Vás SMS s obsahom zaujme, radi Vás privítame na našej mestskej oficiálnej webovej stránke www.spisskabela.sk, ktorá Vám ponúka stále aktuálne a čerstvé informácie z diania v Spišskej Belej.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X