Boj o titul najkrajšieho mesta. Na akej priečke je zatiaľ Spišská Belá?

Internetový portál Slovakregion aj tento rok, už po 11-krát, vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska, ktorá odštartovala prvého apríla 2019. O najkrajšom meste Slovenska rozhodnú ľudia svojimi hlasmi. Priebežné výsledky ukazujú, kto má aké šance.

Mesto Spišská Belá sa nachádza v priebežnom poradí na 61. mieste (z celkového počtu 141 miest). Rebríčku zatiaľ vládnu na prvom mieste Spišská Nová Ves, za ňou nasleduje Púchov a prvú trojicu uzatvára Hlohovec. Minulý rok mesto Spišská Belá získalo priečku s číslom 60. Na to, ako to dopadne tento rok, si ešte niekoľko týždňov počkáme.

Súťaž potrvá do 31.10.2019, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k lepšiemu umiestneniu nášho mesta. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje na www.slovakregion.sk. Registrácia je bezplatná a nezáväzná. Hlasovať je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Hlasuje sa kliknutím na ,,Pridaj hlas!” v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce. Víťazom sa stane mesto, ktoré počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 5. novembra tohto roku.

Každý mesiac sú zároveň spomedzi hlasujúcich vyžrebovaní výhercovia hodnotných cien.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X