Aktuality
Počet zobrazení 37

Belianski hokejbalisti strieborní

Belianski hokejbalisti strieborní- víťazom 1. slovenskej hokejbalovej ligy sa stala Banská Bystrica
V sobotu 20.6.2026 v 4. finálovom zápase belianski hokejbalisti nestačili na Anjelov z Banskej Bystrici a prehrali 3:10. Po víťaznom treťom piatkovom zápase mali veľmi málo času na regeneráciu a úzky káder sa prejavil v tomto 4. zápase. Na zápasy zvíťazila Banská Bystrica 3:1 a stala sa majstrom 3b 1. slovenskej hokejbalovej ligy.

MŠK Spišská Belá – Anjeli Banská Bystrica 3:10
Góly za MŠK : Mešár 2, Bednár

Zostava MŠK Spišská Belá: Knapik Timo – Marek Bednár, Mešár Maroš, Bonk Marek, Smejsík Lukáš, Kundľa Denis, Reľovský Dávid, Pavličko Peter, Pitoňák Edo, Zadžora Lukáš, Róbert Hohol, Turek Adrián, Sebastián Kiska

Gratulujeme Banskej Bystrici k majstrovskému titulu!
GRATULUJEME celému tímu mužov MŠK Spišská Belá k striebornej priečke v lige.
Chalani, ĎAKUJEME za reprezentáciu nášho klubu i mesta Spišská Belá
Štefan Bieľak, prezident MŠK Spišská Belá

Najnovšie články