Belianska 25 – cyklomaratón

Spolu 63 cyklonadšencov na horských, crossových a trekingových bicykloch sa stretlo na Belianskom rybníku, aby si zmerali sily v cyklomaratóne, ktorý už po 7 krát spolu zorganizovali Mesto Spišská Belá a Obec Ždiar. Prihlásiť sa mohli muži i ženy, ktorí súťažili v týchto kategóriách: 15 – 35 rokov, 36 – 45 rokov, 46 – 55 rokov, 56 – 100 rokov.
Presne o 13.00 tej hodine pretekári odštartovali a šinuli si to po cyklotrase smerom na Ždiar. Veru málokto očakával, že prvý pretekár príde do cieľa za 48 minút! Ani ostatní však nenechali na seba dlho čakať.
Po minulých daždivejších ročníkoch, tento rok účastníkom pretekov Belianska 25 počasie prialo, preto do cieľa na Strednici prichádzali zablatení „iba“ po kolená. Pri dobrom guláši však pomaly naberali stratené sily a s napätím očakávali vyhlásenie výsledkov. Tie si môžete pozrieť na tomto odkaze:
https://my2.raceresult.com/104389/results?lang=sk
Okrem dobrého pocitu z víťazstva si pretekári odniesli aj finančné ceny (1. miesto – 70 €, 2. miesto – 60 €, 3. miesto – 50 €) a medaily, ktoré im budú tieto preteky pripomínať.
Ďakujeme všetkým pretekárom, že podporili náš cyklomaratón svojou účasťou a tiež firme Videocom Štancel, s. r. o., ktorá nám zabezpečila časomieru a spracovanie výsledkov. Športu zdar!

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X